Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta ilyen fontos a szex a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta ilyen fontos a szex a nőknek?

Figyelt kérdés

Manapság úgy tűnik minden nőnek központi kérdés, örömforrás a szexualitás, részükről hallom a leggyakrabban, hogy ha nem működik a szex, a párkapcsolat sem stbstb. Habár én férfi vagyok, úgy veszem észre, a mai lányoknak fontosabb a szex, mint nekem.

Mióta van ez így?

Nyilván amíg kényszerházasságok voltak, és a nőket az apjuk adta férjhez, kevés nő kapott boldog szexuális életet.

Az egyenjogúsítással tört ennyire előre a nők "joga a jó szexhez"? Mert úgy látom ez egyre durvább, rohamosan többre és többre vágynak, míg végül az igények már merőben irreálisak lesznek egy halandó férfi számára:D


2013. ápr. 16. 22:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én kérdeztem is a 6-ban, erre meg nemkérdező gorombára fecsérled az energiád? Hol a figyelmed, te fiú??:)
2013. ápr. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
39%

Mást sem csináltam a valós életben, mint tűrtem, és próbáltam segíteni embereknek, szóval nem igazán hat meg a véleményezésed így full ismeretlenül. :)


Empátiát akkor mutatok, ha valós problémát látok, és az alany változtatni akar, nem össze-vissza nyávogni, vagy minősíteni másokat, mikor nyilvánvalóan látszik, hogy ő megy szembe a forgalommal, és csodálkozik, hogy karambolozik, nem pedig a többi autós őrült meg.


S*gget nyalni senkinek nem fogok, őszintén elmondom a véleményem pontosan olyan formában, ahogy bennem megfogant, aztán kezd vele, amit akar.

Rólad pedig ez volt a benyomásom a kérdésed alapján.


Na, sok szerencsét a nők kegyetlenül, könyörtelenül irreális elvárásaihoz, meg ne fájduljon a kukid! :/


Nem kell válaszolnod nekem!

Üdv.

2013. ápr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem tudom, hány éves vagy, de én semmi különösebb jelét nem tapasztaltam, hogy a nők elvárása irreális magaslatokra hágna. A tini csajok beszélgetéseire, illetve a p1csás magazinok hülyeségeire ne alapozz.


Egy előttem szóló elég jól megfogalmazta: egy pasi számára azért egyszerűbb téma a szex. Ha nem jó a csaj az ágyban, attól még az átlag férfi embernek ez a "még mindig jobb, mint a semmi" kategória. Azt figyeltem, hogy a nőknél ez más, náluk a rossz szex rosszabb, mint a semmi. Mi férfiak azt mondjuk egy rossz szexre, hogy legalább jó meleg helyen vertük ki. A nőknél ez nem ilyen egyszerű. Férfi szemmel van jó szex, meg nem jó szex, női szemmel meg a rossz szex egy tortúra - legalábbis én így értelmezem.


Ráadásul nagyon sok férfi elég komoly tévedésben is él a nőket illetően. Fiatal korban én is elképzeltem, hogy minél gyorsabban reszelek és minél tovább tart, annál jobb lesz a lánynak. Majd rájöttem, hogy k*rvára nem. Az itteni kérdésekből is gyakran látszik, hogy még mindig azt hiszik sokan, hogy nagy farok=nagy élvezet. Aztán rájönnek, hogy lóf*szt van így. Ha ezeket figyelembe veszed, érthető, hogy fontos téma az nekik, hogy egy férfi ért e a női testhez és lélekhez, vagy sem.


A "manapság" használata pedig nagyon nagy tévedés! Mindig is fontos volt, annyi a különbség, hogy manapság már nyílt téma is. Olvastam én szociográfiát 20-30 évvel ezelőttről is, ahol csalódott nőkről volt szó, akiknek hiányzik a jó szex, mert a férjük csak letolja a gatyát, tol párat, majd behúzza a sliccet.

2013. ápr. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
60%
# 13-as nagyon vágja a dolgokat. :)
2013. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem a nők szex iránti igénye fordítottan arányos az IQ-jukkal, egyébként megértelek, kérdező. Azért fontos nekik, mert azt hiszik attól lesznek igazi nők, ha jók az ágyban, holott ez csak az egymilliomodik része a dolognak.
2013. ápr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
86%
Jaj, látom egyeseknek nagyon fáj, hogy a nők már nem érzik kötelességüknek feküdni mint egy darab fa, és türelmesen megvárni amíg a teremtés koronája beléjük ürítkezik. Hát van pofájuk élvezni is, és vannak igényeik, undorító, a mi hibánk természetesen az is, hogy a ti szexuális kultúrátok kimerül abban, hogy döngetitek szegény csajt amíg bírjátok szusszal, utána el van intézve azzal hogy ugyanannyi ideje volt az orgazmusra. Gratulálok.
2013. ápr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%

"Szerintem a nők szex iránti igénye fordítottan arányos az IQ-jukkal, egyébként megértelek"


Te sem lehetsz túl tapasztalt. Én viszont láttam már mísz, buta nőt, aki full fapin@ volt, de láttam elméleti fizikus nőt is, aki egyszerűen zseni volt, mégis több f@szt fogott, mint kilincset. És ez csak két sarkos példa, millió átmenet van, minden variáció létezik.

Semmi összefüggés nincsen az intelligencia és a szexuális kultúra között. Sőt, inkább az szokott lenni, hogy az intelligensebb emberek komplexebben élik meg a dolgot, így talán specifikusabb, kifinomultabb igényeik vannak, de ez nem feltétlenül vonatkozik a mennyiségre. De ez sem törvényszerű.


Amúgy a # 16-osnak is egyetértek minden szavával.

2013. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Abban igazad van, hogy nem vagyok tapasztalt,de attól még ez a véleményem és kész, én ezt látom/láttam magam körül, már ami az IQ-ra vonatkozik. Egyébként attól, hogy atomfizikus, még lehet hülye liba, én így értem az IQ-t.
2013. ápr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
14%
Mondjuk az fura, hogy a második mondatommal kapcsolatban nem tesztek megjegyzést, persze azért, mert igazam van:)
2013. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
69%

1. Ha nem vagy tapasztalt, akkor tapasztalj, mielőtt ilyen sarkos véleményeket nyilatkoztatsz ki eszetlenül.

2. Az IQ-t egyféleképpen lehet értelmezni.

3. A második részére személy szerint én azért nem írtam semmit, mert sajnos tényleg van néhány olyan lány, aki szexualitással szeretne megfogni/megtartani pasikat. Viszont hozzá kell tenni, hogy ez sokszor a pasiktól ered, ők hajszolnak bele ebbe sok nőt (bár nem mindet).

4. Pár liba miatt szerintem nem kellene kijelenteni arrogáns módon dolgokat minden nőre, aki egészséges szexuális kultúrával rendelkezik, és szeret sokat szeretkezni azzal, akit szeret, és egy párkapcsolatban az egyéb dolgok mellett igényli az ilyen jellegű dolgokat minőségi kiadásban.

2013. ápr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!