Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta ilyen fontos a szex a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta ilyen fontos a szex a nőknek?

Figyelt kérdés

Manapság úgy tűnik minden nőnek központi kérdés, örömforrás a szexualitás, részükről hallom a leggyakrabban, hogy ha nem működik a szex, a párkapcsolat sem stbstb. Habár én férfi vagyok, úgy veszem észre, a mai lányoknak fontosabb a szex, mint nekem.

Mióta van ez így?

Nyilván amíg kényszerházasságok voltak, és a nőket az apjuk adta férjhez, kevés nő kapott boldog szexuális életet.

Az egyenjogúsítással tört ennyire előre a nők "joga a jó szexhez"? Mert úgy látom ez egyre durvább, rohamosan többre és többre vágynak, míg végül az igények már merőben irreálisak lesznek egy halandó férfi számára:D


2013. ápr. 16. 22:48
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
62%

Mindig ota. Csak regen hazudtak a noi termeszetrol, es artatlan kis viragszalaknak lettek beallitva, akik igazabol aszexualisak, es csak sajnalatbol kepesek megis a szexre, de ha a fiu megis jol csinalja, akkor ok is kepesek elvezni.

Nezzutana inkabb annak, hogy mi az a hipergamia. + Olvass el par Red Pill cikket agytagitonak.Jot fog tenni.

2017. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!