Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megcsalna a párotok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalna a párotok, és visszakarná magát könyörögni, visszafogadnátok ebben az esetben (lent)?

Figyelt kérdés
Soha többet nem találkozhat azzal a lánnyal, akivel ez történt, pedig igen közeli barátok. Nem napokig, hetekig kéne bizonyítania, hanem hónapokig, ezáltal is bizonyítva azt, hogy mennyit ér a kapcsolatunk neki. Nem szimpla várakozásról lenne szó, hanem arról hogy neki bekéne bizonyítania azt, különféle módokon, hogy mennyire is fontos ez neki. Bevallása szerint nagyon megbánta amit tett, és egyáltalán nem ilyen típus. Ha eleget tenne a feltételeknek, tegyük fel egy fél évig, ti hogyan döntenétek?
2013. ápr. 21. 21:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ezen mi kijátszás? Ez egy kis kérés, az ő bűnéhez képest.
2013. ápr. 21. 21:49
 12/13 A kérdező kommentje:
10 igen, igazad van, de szeretem.
2013. ápr. 21. 21:51
 13/13 anonim ***** válasza:

Én csak csókolóztam mással mégis kidobott a pasim. Nincs második esély. Én nem tudtam visszakönyörögni magam, nem engedett vissza. Nem szeret már talán.


Ha Te meg tudsz neki bocsátani akkor jól kérd meg az árát, ne add könnyen magad sokáig bizonyitson hogy szeret talán majd akkor jobban megbecsül de én megértem azokat is akik nem tudnának megbizni már egy ilyen után igy értelmetlen lenne a kapcsolat ezért nem is adnak második esélyt. Ha szereted talán adhatsz neki még egy esélyt, de légy óvatos.

2013. ápr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!