Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy tőlem mindenki csak kapcsolatot akar? Ha közlöm velük, hogy csak barátkozni szeretnék már nem vagyok érdekes senkinek, nem keresnek többet. Miért nem kell az én barátságom annak se akinek egyébként sok lány barátja van?

Figyelt kérdés
Nagyon kezd elegem lenni abból, hogy minden pasi csak azért van körülöttem mert akar valamit. Senki sem azért, mert szereti a társaságomat és szivesen lenne a barátom.
2013. ápr. 22. 11:58
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Ezek szerint csinos lány lehetsz, hogy mindenki többet szeretne tőled. Akkor meg nyilván "elfordulnak" tőled, ha egyértelművé teszed, neked nem jön be a másik, mint férfi. Nem szívatja magát senki, hogy bár találkozik veled, tudja, hogy sosem leszel a barátnőjük, pedig ők nagyon szeretnék ezt. Fiú-lány barátság csak akkor működik, ha külsőleg nem tetszenek egymásnak a felek. Barátkozni csak azzal barátkozz, akinek nem tetszel, de szívesen beszélget Veled:)
2013. ápr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
nem létezik férfi nő barátság
2013. ápr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Én elősször mindíg barátként közeledtem egy nőhöz. Még azokhoz is akik tetszettek külsőre. A barátság az alap, és ez fejlődhet tovább szerelemmé (olykor persze nagyon hamar). Így volt alkalmunk jobban megismerni a másikat mielőtt belebonyolódtunk volna bármibe is. Emberileg elég magasan volt a mércém, ezt el kell ismernem. De azthiszem ez sok csalódástól mentett meg. Minden kapcsolatom nagyon tartalmas volt. Azok amik nem látják benned az embert, csak a fizikai nőt, azok nem is igazán téged keresnek, hanem a testedet....nem sokra mennél abarátságukkal, tehát szívességet tesznek, hogy nem keresnek... gondolj erre. :)
2013. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
A farkas nem barátkozik a báránnyal. Az hogy manapság ki a farkas, és ki a bárány az egy másik topic lehetne...
2013. ápr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Gondolom feltűnően jól nézel ki.
2013. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
talán mert jól nézel ki és a férfiak-fiúk többségének vannak barátai ellenben nőjük nincs! én azt nem értem, hogy te mit nem értesz :)
2013. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Igazából a probléma ott van, hogy a nőknek a társadalmi elismerésben van az egyik fő boldogságforrásuk, míg a pasik "magányosan" is kigyensúlyzottak tudnak lenni... Ha nem megosztjátok egymás közt a baráti témát, hanem csak az egyik szipolyozza a másik embert, akkor nem barátok vagytok...

Van olyan téma, ami téged is foglalkoztat aktívan, meg a "barátkozni vágyó pasit" is? A párkapcsolatban van a legtöbb ilyen (szex, érzelgősködés, szerelmeskedés, érintések, megbízhatóság az élet kellemetlen területein, stb...) tehát miért akarna veled lenni bárki is, ha az egyik leginkább lehetséges kapcsolódási pontot "kizárod"?

Az autószerelésről tudsz érdemlegesen beszélni? Vagy az idióta női viselkedésről? :) Esetleg hifi téren otthon vagy? (jó ezek béna témák, mert ezek nem igazán mozgatnak meg engem sem, de az biztos, hogy nem ugyanazon jár az agyunk, nekem pasinak, mint neked nőnek....)


(remélem érthetően írtam, de nincs kedvem átolvasni :D)

2013. ápr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

1, túl szép vagy és ezért fiú barátod nem sok lesz, de lányok közül is csak a bombázók akiknek nem lesz komplexusa melletted xd

2, vagy pedig túl idegesítő vagy esetleg rettentő unalmas


nem ismerlek

f19

2013. ápr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Adok magamra, igyekszem jól kinézni, de vannak nálam sokkal szebb és csinosabb lányok. Na meg fiatalabbak is. Átlagosnak mondanám magam. Arra tippelek inkább, hogy mivel mostanában nem gubózom be mint régen hanem igyekszem mindenkivel kedves barátságos, közvetlen lenni szerintem ezt értik félre többen.

Amúgy úgy érzem ennek ellenére nem kedvelnek igazán az emberek.

2013. ápr. 22. 19:29
 20/30 A kérdező kommentje:

"tehát miért akarna veled lenni bárki is, ha az egyik leginkább lehetséges kapcsolódási pontot "kizárod"? "


Ez az.. nagyon jól leírtad!! Pontosan ezt érzem. :( Nem tudom mit tehetnék ellene. Nem dolgozom sajnos olyan helyen ahol a közös munkahely összehozna barátilag pasikkal. Az exem autószerelő volt, neki rengeteg barátja volt. Volt közös kapcsolódási pont. Nálam meg ilyen nincs sajna :( Hiába érdekelnek és beszélgetnék szívesen fiús dolgokról az kevés. :( Talán ha tunningtalikra járnék ott összefutnék sok hasonló gondolkozású emberrel de barátság azokból sem lesz max ismeretség. Lehet, hogy az egészet rosszul képzelem el. Kérdéses, ki a barát és ki csak ismerős? Az akivel évente egyszer beszélek ilyen témákról vagy akivel heti többször találkozunk, akit fel tudok hivni bármivel, segit.. Előbbiből sok van, utóbbiból szinte egy sem :(

2013. ápr. 22. 19:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!