Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet feldolgozni azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni azt, hogy az az ember, akit a világon a legjobban szerettél, elhagy, ráadásul nagyon csúnyán?

Figyelt kérdés
Muszáj, hogy tanácsoljatok valamit! Férfiak és nők véleményét is szívesen fogadom! A történetünk röviden: több, mint 8 éve voltunk együtt, ebből több mint 7 évet együtt is éltünk a legnagyobb szeretetben és békességben. A rossz helyzetekben is számíthattunk egymásra. Minden haladt a maga útján, szép lassan fonódott össze az életünk, azt éreztem, megtaláltam életem párját, akit minden hibájával együtt szeretek, és közösen tesszük a dolgunkat a jövőbeli terveinkért, céljainkért. (Gyereket tervezett, stb.) Megkérte a kezem. Hozzáteszem, saját magától. Én nem az a fajta lány vagyok, aki 5 éves kora óta az esküvőjéről álmodik, szeretek mindent a maga idejében kiélvezni, azzal, aki erre érdemes. Szóval vártuk a nagy napot, ami egyre közeledett. Tervezgettünk, szervezgettünk. A munka miatt elég nagy volt a stressz rajtunk, de otthon igyekeztem nyugodt légkört biztosítani, levenni annyi terhet róla, amennyit csak lehet. Kicsit "majomszeretetben" éltünk, egymás nélkül nem igen tudtunk létezni. Sajnos én eltörtem a lábam, de úgy volt, hogy az esküvőig még lesz 1 hónapom gipsz nélkül, tehát teljesen rendbe jöttem volna... Erre derült égből villámcsapás, 1,5 hónappal a nagy napunk előtt szakított. Otthagyott egyedül, begipszelt lábbal, abban a városban, ahol csak ő volt nekem és a munkám. Mindenkit elmart mellőlem. Egyedül maradtam. Tegnap derült ki, hogy - az ő elmondása alapján - a szakításunk után 1 héttel összejött egy nála 10 évvel fiatalabb csajjal, akit szinte mindenki megkap, és ráadásul a főnöke lánya. Pont ő, akinek 1 hónappal ezelőttig elvei voltak... Segítsetek! Hogyan legyek mihamarabb túl ezen? Én 27N, ő 31F. Köszönöm!
2013. ápr. 23. 06:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos előfordul ilyesmi. Az én exem is ugyanilyen pálforduláson ment keresztül. Rengeteget köszönhetett nekem mégis eldobott mint egy használt zsepit. Csak ugródeszkának voltam jó. Megtanulja, megtapasztalja amit meg kell aztán a tudás birtokában egy jobb után néz. Ennek az áll a hátterében szerintem (legalábbis az exemről tudom), hogy mindig is a macsó pasikra akart hasonlitani. Rettenetes nagy önbizalomhiánya volt. Sosem hitte el, hogy elég jó lehet egy nőnek. De itt sem csak ő a hibás. Valószínüleg én is ezt a tévképzetet erősítettem meg benne. Keveset dicsértem, nem érezte fontosnak magát. Azóta tudom, hogy nem elég gondolni, érezni valamit ki is kell mondani mert a gondolatainkért nem fognak ránk emlékezni. A szó viszont kétélű fegyver. Ölni is lehet vele és ölelni is minden attól függ hogyan használjuk tudatosan vagy meggondolatlanul. Rám sajnos utóbbi volt jellemző. Szóval nem csak ő a hibás, talán azért kaptuk a sorstól ezeket a nagy pofonokat, hogy levonjuk a következtetéseket magunkra nézve, megtanuljuk amit meg kell. Párkapcsolati szinten pedig a sorsra bízom magam volt egy jó idézet:

"Akit a Jó Isten Neked szánt azt még az ördög is utánad tolja talicskán." :)

Szóval ne aggódj, megtalál akinek meg kell. LEgalábbis remélem igy van. Most próbálj előre nézni, piszok nehéz most mindent a nulláról kezdeni de úgy látszik másról sem szól az élet mint az újrakezdésekről és a pofonok utáni felállásból. :( Én drukkolok Neked!

2013. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Tényleg köszönöm mindenkinek! Jó lenne még tippeket kapni. Nem vagyok teljesen hülye, de nehéz, mert olyan szerencsétlennek érzem magam. Legalább láttam volna milyen ember! De 8 évig hogy lehet ennyire megjátszania magát???? Hogy fordul ki önmagából valaki ennyire???
2013. ápr. 23. 15:35
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy valami ostoba szekta hatott rá? :O
2013. ápr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Tudod mi a durva, kedves utolsó? Nem Te vagy az első, aki a szektát kérdezi... Én már nem tudom. De előbb-utóbb kiderül biztos!
2013. ápr. 23. 16:06
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem te áltatod magad. Ha jól értem te 18-19 éves voltál ő pedig 23 mikor összejöttetek. Ennyi idő alatt azért nagyon sokat változik az ember. Szó sincs itt szektáról vagy bármi másról, szerintem ő nem érezte ezt a kapcsolatot annyira idillinek, mint te és jókor jött egy másik. Ha visszaolvasod amit irtál, az alapján minden tökéletes volt, te is tökéletes voltál és mégis lelépett egy sötét hülye nő miatt... ilyen nincs...
2013. ápr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szia Kérdező! Ha szoktad még nézni a fórumot, nagyon érdekelne, h sikerült-e tovább lépned.... nagyon nagyon nagyon hasonló cipőben járok most, csak még nem derült ki a nő személye, de 100%, h nő áll mögötte, miközben évekig mi voltunk az álompár mindenki szerint. Hogy tudtál tovább lépni? én úgy érzem, h megpusztulok..............
2013. okt. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!