Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszatérhet a bizalom? Megörülök a félelemtől!

Figyelt kérdés
Párom 2 hete kb lebukott.Megismert egy nőt elvileg a munkahelyén,és még akkor is hazudgált mikor lebukott.1 hetet külön voltunk,aztán meghalt a nagymamám és teljesen padlóra kerületem.Kibékültünk az én jóvoltomból.Nem volt közöttük semmi,nem is találkoztak és állítólag még a nevét sem tudja.Az 1 hét alatt engem nem keresett,de a nőt igen.Új lapot nyitottunk,de egyszerűen megörülök a félelemtől és attól,hogy újra átbasz.Igaz hibáztam én is,minden végén discoba jártam,ő meg egyedül otthon.Elhanyagoltam és mindennap fújtam,hogy változzon meg.Valamikor az elején nagyon jó ember volt,de elcsesztem tudom.Próbáltam helyre hozni,de ő nem nyitott.Most nyit,de félek.Ígérte,hogy nem csesz át,és ne féljek.Kérnélek titeket,hogy mondjatok pár jó szót,hogy le tudjam magamba ezt zárni és tényleg ne a múlton rágódni és tovább tudjak lépni :(
2013. ápr. 2. 07:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem értem ezt a gondolkodásmódot, szóval nem tudok segíteni.
2013. ápr. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Azért sem tudtam magamba eddig lezárni a dolgokat,mert nem volt egyenes,féreg volt.Nem kellettem neki, taszított magától teljesen.Igaz az elején megcsaltam,amit másnap el is mondtam neki,és megbűnhődtem érte eléggé.Soha többet nem teszek ilyet.Tudom,hogy szeret és érzem is.De egyszerűen nem tudok túllépni azon amit tett.Nem tudok benne bízni és nagyon félek.Ő volt az utolsó ember a világon akiről gondoltam volna,hogy ilyen csúnyán átver.Nagyon gázul viselkedett mikor lebukott és még utána is pár napig.éreztem rajta,hogy hiányoztam neki teste minden egyes porcikájával.Szerintetek az idő megoldja?

Még mindig kuktálkodok a telefonjába stb..és oda-oda szólok a csajról,előbb utóbb meg fogja unni :(

2013. ápr. 2. 07:51
 3/22 anonim ***** válasza:
58%
A probléma az, hogy nem elég, hogy megcsalt, de még te könyörögted vissza magad. Ez szánalmas, nem csodálom, hogy nem tisztel a párod.
2013. ápr. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Te ugyan úgy átb..verted, megcsaltad, buliztá nélküle...szóval ugyan azokat megtetted, amiket ő is veled. de.. akkor ő rajta miért is kéredm számon??? Benned lehet bízni?
2013. ápr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jól illetek egymáshoz.

Aggodalomra semmi ok.

2013. ápr. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
na köszi :)
2013. ápr. 2. 08:22
 7/22 anonim ***** válasza:

Leülteted és megkérdezed a párodtól a következőt.

-Te hogy tudtál tullépni azon hogy megcsaltalak?

-Hogyan tudtál megbizni bennem ezek után és milyen érzés volt hogy minden hétvégén discoba mentem miközben te itthon voltál?

Megkapod tőle a válaszokat hisz ő is ilyen helyzetben van.

Egyébként nem értem miért erőltetitek ezt a kapcsolatot.

2013. ápr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

utolsó én ezeket már mind megkérdeztem.

Az volt a válasza,hogy könnyen túl tudott lépni rajta,mert szeret.

2013. ápr. 2. 08:28
 9/22 anonim ***** válasza:
Szépen búcsúzz el ettől a pasitól és kívánj neki sok boldogságot.Magad körül pedig csinálj teljes hírzárlatot, hogy ne tudjon semmilyen információhoz jutni, kezd az életedet teljesen ujból. Én ezt tenném a helyedben.
2013. ápr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Akkor lépj te is túl ezen mert szereted.Most kvittek vagytok,induljatok új lappal,és nem ér felhánytorgatni a multat.
2013. ápr. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!