Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki elvileg egy "komoly" parkapcsolatban él, azokban is felmerul az a kérdés, hogy de mi van ha szakitunk? Hogy lehet nem erre gondolni es nem ezen aggodni?

Figyelt kérdés

Tenyleg szeretjuk egymast nagyon, összeköltöztünk, minden nagyon jó, - jó néha vannak veszekedések, kisebbek nagyobbak, de kinel nincs - mégis sokszor azon aggodom, hogy nehogy vége legyen. A legaprobb dologra ami nekem nem tetszik robbanok. Néha van okom rá néha nincs, sokszor felfujok aprosagokat...felek, hogy elege lesz ebbol, de ilyen vagyok...


24/L


2013. ápr. 29. 08:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Ezt jól lerendezted magadban... "de ilyen vagyok". :D Ez felment minden alól? Ennyi erővel, ha a pasid félrelép, arra is mondhatja, hogy "ilyen vagyok, fogadd el.". Tanulj meg viselkedni, és nem lesz gond.
2013. ápr. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
probalok valtozni/valtoztatni de nehéz nagyon...sokszor elterveztem, hogy minden mas lesz, egy ideig jo,aztan valami indig tortenik, ami kihozza belőlem :/
2013. ápr. 29. 08:43
 3/12 anonim ***** válasza:

Amikor érzed h forr az agyad szuszázzz:D

Nem igy van ez nem olyan mint a lélegzés h kell. Ezen lehet változtatni ha akarsz csak toleránsabbnak kell lenned. És jól érzed ha sokáig fogod ezt csinálni egy idő után megfogja unni.

2013. ápr. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mondok par peldat mik azok az aprosagok amikbol mar irto nagy balhet tudunk csinalni: leviszi a kutyat,azt mondja 15 perc es 45 perc mulva jon fel. emiatt sem kene kiakadnom, megis azt gondolom, hogy hazudott. veletlen szoba jon, vagy csak olyan temarol beszel amiben az exe van, mar duzzogok. elkepzelhetetlenul hulye vagyok es ezt en tudom. a legutobbi huzasa ami szerintem jogos volt, h megharagudjak, hogy kiderult, hogy facebookon, sok-sok lanyt visszabok folyamatosan, bar o azt mondja ez neki semmit nem jelent, cs egyszerubb visszabokn mint torolni, de csak engem szeret senki mast... jojo elhiszem, de mindig bennem van, h mivan ha megsem..
2013. ápr. 29. 08:48
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
fogd fel, hogy a dolgok csak egyszer történnek meg veled! tanuld meg értékelni ezt a kapcsolatot! "ilyen vagyok" - hát ne legyél!
2013. ápr. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na ezeket tényleg ne csináld. Nekem exem detto ilyen volt h mondtam neki egy idöt és késöbb mentem és a holdat leszedte az égröl h nekem vágja. Nem érzékeljük az idöt normálisan és nincs min kiakadni. A facebookot meg felejtsd el ugy van ahogy mondja, pont nem érdekel senkit ez a bökdöséses hülyeség.
2013. ápr. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Firestorm ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam egy időben,aztán külön mentünk,mert besokkalt...Aztán vissza csábított (5nap után),mert szeret.De azalatt az 5 nap alatt rájöttem,hogy megmérgezem a kapcsolatunkat ezzel,hogy minden apróságon felkapom a vizet,így ilyenkor amikor érzem,hogy kezd az agyam bedurranni,arra az 5 napra gondolok,hogy megéri újra azt a szenvedést átélni?

Te is gondolj arra olyankor,hogy megéri,hogy elveszítsem egy semmiség miatt?Próbálj a napnak a jelennek élni és élvezd és szeresd.Mindenkinek lehetnek rossz napjai időnként kitörhetsz magadból,de ne gyakran,mert akkor bizony vége lesz.

Kitartást!

2013. ápr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Firestorm ***** válasza:

Nekem is volt olyan,hogy párom elment barátjához pókerezni és mondta,hogy olyan éjfél körül jövök...Na hát hajnali 3-ra haza ért :D Én csak annyit kérdeztem,hogy legalább nyertél?:) Természetesen nyert.A férfiak abszolút nem érzékelik az időt,nem nézik az órájukat,tehát nem lehet őket hibáztatni emiatt.

Ha úgy érzed,hogy hazudik akkor néha menj vele kutyátsétáltatni.

2013. ápr. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Huuuu 7-es ez szép volt:D ott a pont.
2013. ápr. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem hazudik, mert mindig hiv, hogy menjek, de neha nekem mas dolgom van. koszonom a valaszokat, ugy erzem sokat segit, hogy atgondoljam a hulye viselkedesem.
2013. ápr. 29. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!