Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért beképzeltek, bunkók a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beképzeltek, bunkók a mai lányok? (Tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom hogy inkább a szépeknek köszönik meg ha előreengedik a buszon, szépeknek nem foglalják táskával a helyet.

2013. ápr. 29. 13:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert nőből vannak, még is mit vársz tőlük.

Tegnap műszak végén engem is majdnem fel lökött egy irodista csaj, annyira semmibe néz engem.

2013. ápr. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Hát igen, végül is majdnem minden lány a médiát nézi(14-28 éves korosztály) persze mit lehet tőlük várni. Meg egyre jobban azt veszem észre hogy egyre több a bunkólány mint a tisztelet tudó.
2013. ápr. 30. 17:25
 13/22 anonim ***** válasza:
Mivé lesz ez a világ!
2013. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában mindenki olyan baszottul öntudatos.... Nekem 14 évesen még nem volt telefonom, most a 12 éves miniszoknyás p*csakirakós kislánykák kezében mind ott virít az iphone 5 ős
2013. máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

az a helyzet hogy ahogy eltűnnek az igazi férfiak(nem tudni mi a pontos oka ennek) a nők egyre dominánsabbak lesznek, ügye a lúzer csávók még a seg.üket is kinyalják és ezért lesznek ilyen nagyképűek (ez is egyfajta önbizalom csak nem az egészséges fajta, ha valakinek "egészséges" önbizalma van az boldog és próbál másokat is azzá tenni, ezek a csajok viszont rohadt "keserűek" negatívak, úgyhogy ha máskor ilyet látsz inkább sajnáld meg)


az meg hogy kivel hogy bánnak nem feltétlen kinézettől függ, ez is dominancia kérdése, egy domináns férfiből sugárzik a dominancia, az ilyen emberekkel ezek a beképzelt csajok vékony hangon félénken beszélnek

2013. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A férfiak mostanában elnőiesednek, a nők meg elférfiasodnak... Lassan csak a zacsi különböztet meg minket egymástól...
2013. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
tudod Kérdező, azért, mert megengedik nekik; sőt még adják is a lovat alájuk.
2013. máj. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Már a kérdés is öröm nekem, ha tényleg így van, mert ha előre engedek vkit az általában megköszöni. Lehet, h én a kivétellel találkozom csak? Majd bepróbálkozunk az egyiknél.
2013. máj. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
mert pics--k
2013. okt. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
nem ismerlek de elöbb magadban nézz szét nincs e benned a hiba ne rögtön a másikra mutogass
2013. okt. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!