Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint 5 hónapja járok a barátnömel!Csináltuk egy jó párszor már!kb a 1 honap után volt az elsö szex köztünk!Én most,tegnap árultam el hogy még szűz voltam!ez gáz?19/F

2013. ápr. 30. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
én még mindig rák vagyok ne erre varrj gombot...
2013. ápr. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem az! Vannak akik be se vallják.
2013. ápr. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2013. ápr. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem gáz, hazugsággal indítod a kapcsolatodat
2013. ápr. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hazudott,csak nem mondott el mindent.Az nem ugyanaz.
2013. ápr. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. De az már gáz, hogy ezen rinyálsz :D
2013. ápr. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze ha elhallgat valamit az sokkal jobb, mintha direktben letagadja. Bezzeg ha egy lány csinálja ugyanezt akkor mindeki fröcsög hogy el kellett volna mondani mert máshogy kell viszonyulni stb stb
2013. ápr. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát igen hogy máshogy kell viszonyulni. Mert mondjuk az gáz lesz ha izomból elkezded döngölni mikor még szűz. Na de most szegény srác félt az elutasítástól vagy a lenézéstől és nem mondta el, nincs ebben semmi megvetni való .....
2013. ápr. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!