Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalt lányok akik biszex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt lányok akik biszex fiúval élnek párkapcsolatban/komolyabb kapcsolatban később pl. házasság után mennyire vagytok elfogadóak, hogy a párotok fiúkkal is akar szexelni/szexel?

Figyelt kérdés

A barátom biszex. Nagyon szeretem, és már több mint 3 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretnék gyereket és ő is.

A problémám az, hogy még mindig van fiúval szexuális kapcsolata, és nem tudom, hogy a későbbiekben ez milyen hatással lesz a családi életünkre.

Ha valaki hasonló helyzetben van, légyszi írjon!



2013. máj. 4. 10:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
20%

Szia!

3 éve vagytok együtt. Szeretitek egymást. Gyereket akartok. Mi kell még!?!

Én is biszex pasi vagyok, 10 éve házas, közös gyerekünk van, akit tisztességesen nevelünk, szeretjük egymást -- nejem TUDJA és tudta, hogy mi van velem. Akkor azt mondta, egy kérése van, NŐVEL ne kufircoljak, mert az neki konkurencia volna - fiút pedig ne váltogassak - fiúval nem tud konkurálni.

Be is tartottam, egy barátom van, aki szintén nős, 2+1 gyermek apja, ott a nej nem tudja. Hetente 1x találkozunk és nagyon jól megy mindenki boldog, ismerik egymást de köztük ez soha nem téma. A mai világban ez már nem lehet ekkora gáz kulurált emberek között...!

Micsoda hülyeség amikot írtok, hogy a "szxros fct szopja" és ha a nejét dugja ott, az nem olyan? Márpedig hány nőt tesz boldoggá pasi hátulrol. Akkor az nem olyan dolog? Meg mi az, hogy megcsalás? Hivatalosan az is megcsalás, ha valamelyik fél dugás közben más nőre vagy pasira gondol... Szerintem egyetlen dolgon lehet elgondolkodni: miért van a srácnak ennyi külön sexre igénye? Nem kapja meg otthon? Nem hinnétek, mennyi BI nő és férfi van - csak a "tisztességesebb" bevallja, a többi meg titkon szenved vagy azért mert megteszi, vagy azért mert nem.

Örülök, hogy TE lány ilyen normális gondolkodású vagy! Őszintén! Persze, nem kell mindenkinek elfogadni, de ha van (és vannak sokan!!!), akik elfogadják a "titkos szerető" kategoriát, akkor haggyuk őket maguk vágyai, megoldásai szerint élni! Szerintem a srác a legjobb apuka lehet és HŰSÉGES a nejéhez, aki így is szereti! Ez a bizalmi viszony az egyik legerősebb kapocs lehet 2 ember között! Megbecsüli a párját pont megengedősége miett!

Számos ismerős párt ismerek, akik így élnek!

Mások azt írtrák, hogy akkor inkább hármasban. Az is jó megoldás lehet - de tessék mondani, akkor mi a különbség? akkor már nem BI az illető??? Itt 3 emberről van szó! Nem valószínű, hogy a másik fiú miatt el akarná hagyni a lányt, de mi van, ha ma még oly hűséges nő vagy férfi holnap "bekattan" és nyíltan vagy titokban más ellenkező neművel is kavar? Annak az esélye nagyobb nem?

Hát ne legyünk álszentek! HA NEKTEK 3 ÉVE MŰKÖDIK, NE AKARJÁTOK SZÉTSZEDNI ŐKET!!! Vigyázzatok egymásra és szeressétek egymást, - boldog pár lehettek örökre!

2013. máj. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%

" egy barátom van, aki szintén nős, 2+1 gyermek apja, ott a nej nem tudja. Hetente 1x találkozunk és nagyon jól megy mindenki boldog, ismerik egymást de köztük ez soha nem téma."


És nem érzed egy kicsit cikinek,hogy örök hűséget fogadtál a párodnak.

Nem kötekedni akarok,de szerintem ez az egész amit leírtál,úgy gáz ahogy van....

2013. máj. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
78%

ma 12:27


Ugye ez nem komoly?

Ez ti sem gondolhatjátok hogy normális??

2013. máj. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Joe Makepeace ***** válasza:
39%

1. -Azért ezek a "kérdések" mindig olyan elcsodálkoztatóak, hogy mennyi ember nincs tisztában alapvető fogalmakkal, például a megcsalás fogalmával... (az hogy kinek mi fér bele, az egy másik dolog, de azért a tényállás teljesen nyilvánvaló!)

2. -Első válaszoló ezt meg is fogalmazta, aztán jön egy bődületes baromsággal (már elnézést), aminek NINCS EMBER A FÖLDÖN aki megfelel:

"Ha valakit szeret az ember, akkor csak rá vágyik, nem pedig még x másik emberrel."

A szerelem, meg a szexuális vágy amit rengetegen összekevernek, az két totálisan különböző dolog! Arról nem beszélve hogy akinek párja van az többet mást nem is kíván, vagy nem tetszik neki senki más, megszűnnek a vágyai?

3. -Ez a kérdés egy totál kamu, csak valaki rohadtul kíváncsi, hogy mit szólnak az emberek egy ilyen "felálláshoz", ugyanis nézzük már meg hogy a 4-es "válaszoló"-nál nincs fönnt a komment fölött, hogy a "Kérdező kommentje", ráadásul lehet értékelni a kezecskékkel, ami Kérdező esetében nincs, ugyanis akkor a saját válaszát is tudná értékelni, ráadásul a Kérdező kommentjét soha nem lehetett senkinek értékelni mindezidáig...

2013. máj. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
22%
Működhet a dolog! Több ismerősöm is van, akinek titkon, vagy nyiltan, de van kapcsolata pasival a felesége mellett, miközben imádja a feleségét és gyereké(ei)t is! Olyant is ismerek, akikhez 1 plusz fiú jár szinte rendszeresen. Magam is bi vagyok, de fiúval nincs aktus, csak azt használom, ami a nejemnek nincs. Ettől még nagyon boldogan élünk ímmár 12 éve! Nem kell ezektől parázni, ha amúgy jól megvagytok egymással, ha igazán szeretitek egymást, ha a fiúd is szeretne feleségül venni, pláne ha gyereket is akar, akkor ne engedd el a pasidat, akkor ez a fiús kapcsolat csak nagyobb biztonságot adhat neked, mintha csajozna titokban.
2013. máj. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

Én a volt barátom gyerekének lettem a keresztapja, miközben a neje tudja, hogy sokáig voltunk jóbarátok - de azt nem, hogy időnként még most is a barátság mellett extrákkal is kényeztetjük egymást.

Lehet pfujolni, de ha titokban tartjuk, a neje soha nem jött volna rá. Ő (bolond) egy őszinteségi rohamában elmondta neki, onnan útált engem, majd megbékült, -- mégegyszer nem követjük el a hibát.

Ne félj kislány, a BI pasi barátod soha nem akar téged otthagyni és soha nem fogja a barátját választani, mert a BI pasik csak "csemegéznek" időnként ----- ahogy a BI csajok is (sokkal többen, mint a fiúk) csak játszanak a barátnőjükkel. Érdekes, AZ szinte megszokott a fiatal lányok között -, akkor miért olyan nagy dolog a srácok között?! A XXI. században élünk!

2013. máj. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Volt-e a barátodnak más barátja is?

Mondta-e hogy miért jár hozzá és mit csinálnak (mire van igénye)?

Egyébként köztetek rendben van-e a szex és egyebek?

Tud-e valaki más is a leendő férjed kalandjáról?

Zavar-e téged ez a dolog?

Ha a válaszaid megadod, magad is eldöntheted: AKAROD vagy NEM AKAROD!

Egyet viszont tudj! Ő legalább őszinte veled és ha szeretitek egymást és így elfogadjátok egymást, akkor senkinek semmi beleszólása a dolgotokba...! (Nekem se:)!

2013. máj. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
nekem biszex barátom van. most még elfogadnom, de házasság után nem fogadnám el.
2013. máj. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
Kicseszik veled is meg a sráccal is, ez így nem kóser...
2013. máj. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

nekem bisex az élettársam,elég fura volt amikor elmondta,olyan "úristenmileszmost" érzés volt,de végülis,felnötttek modjára kell ezt elfogadni(vagy nem)

Szóval egy hosszú nyugodt beszélgetés kellet hozzá,hogy megértsem miért,hogy,stb

Nehéz megértenem és lehet,hogy nem is akarom,de ha szeretném,hogy boldog legyen akkor elviselem.

persze voltak feltételeim amiket elfogadott,és ő is mondott 1-2 ilyen dolgot ami számomra elfogadható.

így nem probléma ez de kell hozzá elfogadás,és széles látókör.

ezek ismeretében én azt mondom,hogy nefoglalkozz vele.nyilván vannak még titkai valszeg ez volt a legnagyobb.

2013. máj. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!