Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sokat akarok, és tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat akarok, és tényleg ilyen egy normális párkapcsolat?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. A barátomnak úgy kb. 2 hetente van rám 1 fél óra ideje. Vagy még annyi sem. Nekem pedig ez édes kevés. Mindketten dolgozunk, de a hétvégék általában szabadok. De ilyenkor sincs több ideje egy óránál. Valahogy úgy érzem, hogy huszadrangú vagyok számára, amikor semmi jobb programja sincs, akkor nagy kegyesen átjön hozzám.

Amikor pedig ezt szóvá tettem azt válaszolta, hogy "Ha tudok, jövök. Ha nem jövök egy hónapig, akkor nem értem rá." Most sem találkoztunk már 3 hete. Tegnap felhívtam, hogy megkérdezzem a hétvégén találkozunk-e. A válasz nem érek rá, majd talán a jövő hétvégén.

Ez tényleg így működik? Lehet egyáltalán valaki ennyire elfoglalt? Ha pedig ennyire nincs ideje, akkor minek kellek neki én?



2013. máj. 4. 10:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is várd meg, hogy keressen és szépen pattintsd le minden egyes alkalommal, bár jó eséllyel nagyon nem fog teperni utánad. Lesz ennél sokkal jobb kapcsolatod is, mert ez nem is az valójában.
2013. máj. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. máj. 4. 11:05
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyökérség, velem is eljátszották ezt egyszer aztán kiderült, hogy több csajt is "tart" az illető, azért olyan baromi elfoglalt állítólag a munkája miatt... Ne keresd, le kell sz*rni az ilyet nagyívben!
2013. máj. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
mond meg neki, h ha ez így megy tovább, akk szakítasz vele, mert ez így nem normális. egy párkapcsolatban éreznie kell mndkét félnek, h fontosak egymás számára. ha erre sem reagál semmit, vagy ha nincs hosszú távon vmi változás, akk add ki az útját. majd később rájön, h oda kellett volna figyelnie rád, de akkorra már késő lesz...
2013. máj. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
ez így ahogy van felejtős, ezt eddig elhitted? ezek szerint nem is laktok messze egymástól és ez a reakciója, hát sajnálom, keressél olyat aki szeret is N
2013. máj. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltatok,hogy tényleg elfoglalt?

Nem mindenkinek esik ki a toll a kezéből délután 4kor és mehet haza.

Én is hasonló életvitelt folytatok,van,hogy este 8-9-kor még a monitort bámulom a melóhelyemen.

És én se érnék rá csak max. hétvégén ez van.

Ráadásul nagyon felelősségteljes a pozícióm orvosinformatika,valamit elnézek,vagy átengedek a teszten vége a dalnak,ha egy beteget véletlenül félrekezel még börtönbe is zárhatnak akár.

Kevés az a csaj aki ezt megérti mert nekik 8-16-ig munkaidő és mehet haza,de egy komoly pozícióban ez nem így megy,és persze a zseton se annyi.

Tényleg van ilyen,én ezért se merek kapcsolatba kezdeni,mert egyrészt nyugalomra van szükségem semmi kedvem a hisztizést hallgatni amit a csaj levág.

Mert nagyon kell figyelnem plusz külföldiekkel meetingek.

Szóval kicsit tekints kijjebb,lehet tényleg sokat dolgozik ne ítélj amíg nem győződtél meg róla.

Ugyanakkor lehet van másik csaja ez is lehet,de nem biztos sőt.

2013. máj. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

"Arra nem gondoltatok,hogy tényleg elfoglalt?"

De én gondoltam rá, és eddig el is hittem.


Csakhogy "Nem mindenkinek esik ki a toll a kezéből délután 4kor és mehet haza." Ő pont ebbe a kategóriába tartozik, és hétvégén sosem dolgozik.


Úgyhogy szerintem tőle bőven elvárható, hogy igenis szakítson időt arra, aki érdekli.


De igazatok van, őt nagyon nem érdeklem. De annak örülök, hogy nem sok idő fecséreltem el rá.

2013. máj. 4. 11:47
 18/20 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok hány éves vagy kérdező.18 alattinak tűnsz.


Amúgy többet ne keresd....ez nem párkapcsolat,sose volt az...

2013. máj. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a fiatalítást. Egy pár évvel több vagyok. De tapasztalom az nem sok van, ezt beismerem.

De legalább ebből az esetből volt mit tanulnom. :)

2013. máj. 4. 12:03
 20/20 anonim válasza:
Szia. Végül keresett ő? Vagy vége lett a kapcsolatnak egyből?
2015. márc. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!