Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éves lány vagyok és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves lány vagyok és most van az első komoly kapcsolatom. Ha a fiú 2 hét után már mohó a csókban (majd megfojt a nyelvével), és már tapizik és nem akar leállni akkor sem ha kérem, akkor csak lefektetni akar?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy a személyiségem tetszett meg neki. A külsőm nem csúnya, de van rajtam bőven fölösleg, amiatt a fenekem túlságosan nagy.

Mindketten egyetemisták vagyunk, és én ráadásul szűz is.



2013. máj. 7. 23:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Tudja jól, hogy szűz vagyok. Mikor beszélgettünk az eddigi kapcsolatainkról mondtam, hogy nekem még nem volt egy sem mert csak pár randiig esetleg csókig jutottunk. Ott megállt a dolog és a fiúk eltűntek. Túlságosan tapasztalatlan voltam, és vagyok is, de engem megijeszt hogy rohanni akar.
2013. máj. 8. 00:37
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy ne csinálj semmi olyat, ne engedj semmi olyat, ami nem esne jól, és figyeld a reakcióit. :) Ha tényleg komolyat szeretne, akkor vár. Ha nem, akkor megpattan. Ez ilyen. :)
2013. máj. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%
lehet, gyanús kicsit, de nem tudhatod, nem látsz be a fejébe, lehet csak szimplán kanos
2013. máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Lehet,hogy csak szimplán annyira belédzúgott.
2013. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Én is nagyon hasonló helyzetben vagyok, mint te, jó tudni, hogy nem csak én küzdök ilyen problémával. Azóta neked megoldódott már?

Én csak néhány randin vagyok túl, de eddig az összes potenciális partner főként csak le akart fektetni, és ezt átlagosan az első órában a tudomásomra is hozta valamilyen formában. Le is pattintottam őket a fenébe. :)

Szerintem egy lány érzi, hogy ki az, aki megérdemli az első alkalmat, nem szabadna feleslegesen elsietni.

Bocsi, hogy nem szolgáltam semmi érdemleges tanáccsal, csak jó volt mindezt leírni, és tudni, hogy nem vagyok egyedül. :)

21/L

2013. szept. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!