Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg meg kell érnie néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg meg kell érnie néhány férfinek egy komolyabb kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van egy 20-21 éves pasi, aki épp kiéli magát (1 éjszakás kalandok stb.). Majd bizonyos kort elérve, megkomolyodik, és már tényleg csak komoly kapcsolatot akar. Létezik ilyen?

2013. máj. 14. 00:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

Én elég bulizós fazon voltam egy időben, volt, hogy majdnem minden este mentem inni valahová. 27 éves koromra gyakorlatilag elegem lett belőle. Nem azért, mert nem bírom az ivást, hanem, mert unom. Egyszerűen egy idő után minden buli ugyanolyan, a másnaposság pedig egészen más, amikor munkába kell menni.


Valahogy a csajozás is ilyen: a nagy csajozó cimboráim mondogatták sokszor, hogy egy idő után már minden punci ugyanolyan, minden hódítás egyre megy, és utána ugyanolyan egyedül kelnek fel, mint előtte. A kalandos hódításokból is ki tud veszni a varázs, ha már elkezd egyformává, rutinszerűvé válni. Ha pedig az ember nem jár folyton társaságba, bulikba, akkor nagyon tud hiányozni mellőle valaki, aki mellett felébredhet. Naná, hogy létezik ilyen.


Az érettséget viszont hagyjuk ki ebből. Egy ezeréves közhely, hogy a lányok mennyivel korábban érnek, de ha ez igaz is, erre az esetre tuti, nem ez az ok. Persze, a csajok többnyire eleve komoly kapcsolatot akarnak, de ettől még nem érettebbek rá. Lehet rám köveket dobálni, de ha tudnátok, az ismerőseim közül hány csajról derült ki, hogy a kiegyensúlyozott felszín alatt csak egy éretlen kisgyerek, aki pusztán azért tűnt felnőttnek, mert végig csak vakon az egyetemes példát követte! Az első krízishelyzetben mindig megmutatkozik, ki az, aki valóban felnőtt, felelősségteljes gondolkodással bír, és ki az, aki csak birka módon követte a normákat. Ennek megfelelően egy rakás fickót tudnék mutatni, akik már 18 évesen is úgy viselkedtek a párkapcsolatukban, hogy azt iskolában tanítani kellene, de egy nagy csomó csajt is tudnék mutatni, aki még harminc évesen is a diákszerelmek szintjén van.


Tizenéves korban valóban korábban elkezdenek érni a csajok, ez vitathatatlan, csak azt figyeltem meg, sokan mintha innentől megrekednének egy szinten. Én is teljesen ledöbbenek néha, hogy egy 17 éves csaj, mennyivel felnőttesebb egy korabeli srácnál, de ugyanígy le szokott taglózni, amikor sok 26-27 éves csajnál is ugyanezt a szintet látom. Persze, ők már 20-23 évesen is gyereket otthont szeretnének, a pasik csak később. De gyakran a gondolkodásuk olyan szinten meg is reked itt, hogy amikor elkezdik szajkózni, mennyivel korábban érnek a csajok, nem tudom visszatartani a nevetést.

2013. máj. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
De nem azt mondom, hogy naponta más nőt du*ott meg, hanem csak egyszerűen volt pár egy éjszakás kalandja. Nem az a tipikus "nem tisztelem a nőket" figurára gondolok.
2013. máj. 14. 08:29
 13/13 anonim ***** válasza:

ma 08:19, nagyon feketén-fehéren látod ezeket a dolgokat. Az, hogy valaki bevállal egy éjszakás kalandokat, sokat csajozik, az nem jelenti azt, hogy a nőket tárgyként kezeli, és trófeaként aggatja a falra.


Egyik cimborám is hasonló, NAGYON sok nővel volt dolga, volt egy éjszakás kalandja is jó pár, de ő pont a fordítottja az általad lefestett képnek: ő rajongja a nőket. Nem szexre ment soha, csak ismerkedik, élvezi a csajok társaságát. Volt, hogy totál boldogan indultunk haza egy buliból, mert olyan jót dumált egy csajjal, hogy el volt szállva teljesen, pedig már az elején 100% volt, hogy nem fog köztük történni semmi. Van ilyen is.

2013. máj. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!