Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek és kit válasszak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek és kit válasszak? A szívemre hallgassak vagy az eszemre?

Figyelt kérdés
Három és fél év után megcsalt a párom én meg szakítottam vele. Három hónapja nem jelentkezett, én meg azóta megismerkedtem egy fiuval akivel járunk már közel egy honapja és kezdem nagyon megkedvelni. Erre megjelenik a volt barátom, aki tök őszintén megbánt mindent.(tudni kell h egyszer még az elején én is megcsaltam, de az csak egy csók volt és teljesen megváltoztam azóta)Azt mondta h ő is megérdemel egy esélyt. De már ott van az új akinek szintén akarok adni egy esélyt. A család és a barátaim is ellene vannak, h visszafogadjam. Mit tegyek?
2009. okt. 1. 22:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
egyikre se hallgass, azok csak átbasznak..:D:D:D:D
2009. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ki ribancozott le?:@Ezt személyesen megbeszélném vele.Amugy én csókoloztam ő meg félreb*szott, már bocs. tudom h ez is megcsalás,de kérlek.Lehet h tényleg őt akarom és ezért foglalkozom vele ennyit, ha nem szeretném akkor már rég választottam volna.:S
2009. okt. 5. 21:26
 13/21 anonim ***** válasza:

És akkor Te már nem vagy ribanc mert később ő is megcsalt???

attol még megtetted

2009. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Én tudom,de az a kettő között a különbség h én felvállaltam és ha megkérdezték h miért vagyunk külön szépen elmondtam h én félre léptem.benne meg nem volta annyi gerincesség h elmondja.érted?de soha nem is utáltam és nem kívántam neki semmi rosszat.lehet tudtam h vissza akar még valamikor jönni.
2009. okt. 5. 21:33
 15/21 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a felmelegített töltött káposztában...Szerintem aki megteszi egyszer, az megteszi még egyszer és még egyszer...Szal szerintem, maradj az újnál!
2009. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

*nem hiszek...

Bocs :)

2009. okt. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Figyelj az h ő mit csinált az független ettől, ő is egy segg volt! de ez nem azt jelenti h akkor te nem voltál ribi azért amit tettél! ez most kb olyan h hazudsz neki és akkor Te nem vagy hazug mert késöbb ő is hazudott neked:) attól még az vagy és ő is az!
2009. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem vagy rib.nc csak azért,mert adtál valakinek egy csókot vagy mert egyszer megcsaltad.

Nekem van egy lány ismerösöm akinek van két gyereke meg pasija aki eltartja őket, s a csaj a volt pasiaival szexel, sőt az egyik még fizet is neki

NA EZ A R..@NC SŐT MÉG K..V@ IS MERT FIZETNEK IS NEKI

és ő erre azt mondja, hogy csak nagyon jó barátok

így nem hagy esélyt arra, hogy a volt pasija tovább lépjen valaki mással

na ez a gáz

2009. okt. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
De megcsalt,akk ott volt valami labilitás érzelmileg,bosszúból szánalmas dolog megcsalni valakit,másrészt meg hónapokig nem keresett,nah és miért nem? valahogy nem áll össze a kép,nem mindig a szerelem a legfontosabb,jobb ha néha az eszedet is használod,különben igen csúnyán átvágnak még az életben,ilyen velem is történt,én megbocsájtottam és 3 hét után smsben jött a szakítás tőle,és utána fél évig nem is hallottam róla semmi úgy eltünt és a telefont sem vette fel soha.szóval gondold meg!!!
2009. okt. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

senki se ribanc,vagy genya. ha vki félrelép,annak oka van,és azt kellene megtalálni a kapcsolatban.vmi nem oké. ha szeretitek egymást,beszéljétek meg,mi lehet a háttérben. mivel 3hónapig nem jelentkezett nem csak egy félrekettyintés volt fellángolásból,vmi kibillentette. ha addig minden jó volt,akkor keressétek meg a hibát a készülékben :) és javítsátok ki.

nem kell rögtön újrakezdeni,randizgassatok mint az elején-de no sex!!-ésmeglátod. ha tényleg szeret,türelmes lesz,és nem sürgeti h rugd ki a másikat,és azzal is ismerkedhetsz,sőt el is mondhatod neki a helyzetet. ha komoly és intelligens akkor megért,ha meg lelép.. nos,ne tegyél elhamarkjodott lépést,az a lényeg :)

2009. okt. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!