Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan birkózzak meg evvel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan birkózzak meg evvel? Voltatok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nagyon bánt hogy sosem ér rá a Kedvesem mert mindig dolgozik. Hivatalos munkahelye van és még mellette maszekot vállal.Szinte csak este vagyunk együtt amikor hulla fáradt. Lefoglalom magam én is de mindig az jár az eszembe hogy a munka fontosabb mint én. Nagyon rossz és bánt, hogy a legszebb időszakot (még csak 7 hónaposak vagyunk) munkával tölti. Egyre nehezebben viselem. Mikor mondtam neki azt mondta a pénz kell és a testvérének muszáj segíteni az építkezésben.Ez rendben is van de én nem vagyok sehol.Mit tegyek?Magányos vagyok.
2013. máj. 17. 11:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nagybüdös magyar valóság. Legalább dolgozik és nem a segílyre vár...
2013. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Te is dolgozol?
2013. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
persze hogy dolgozom..
2013. máj. 17. 11:49
 4/14 anonim ***** válasza:
*ezzel
2013. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj, de annyira nem tudom elviselni az olyan felfogású embereket, mint te, kérdező!

Értsétek már meg, egyszer és mindenkorra, hogy vannak fontosabb dolgok az életben, mint az, hogy kézen fogva sétáljatok a duna korzón...Igen, kell ilyen is, de fogjátok fel, hogy sajnos, ahogy már említette az előttem szóló is, ez a nagy büdös magyar valóság..

A másik része meg az, hogy neki előtted is volt élete, szerettei, családja..ne várdd már el tőle, hogy ne foglalkozzon velük miattad!


22L

2013. máj. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

És hogy álltok anyagilag, ha nem ennyit dolgozna nem lenne + meló akkor nem jönnétek ki?

Mármint 2 fizetésből?

Vagy nem fogad el tőled több pénzt , esetleg külön kasszán vagytok?

2013. máj. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Ja, egyébként menj el te is dolgozni, lehet hasznosabban töltenéd a szabadidőd, amit arra szánsz, hogy a párodat szapulod a nem létező szabadideje miatt.


22L

2013. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy a testvérének úgy kelljen segíteni, hogy a család rovására menjen.

A testvére ne úgy építkezzen, hogy az ilyen nehézséget okozzon, mert sok építkezés ment a házasság rovására. Az meg még rosszabb, ha másnak a házassága is megsínyli.

Beszélj a férjeddel. Mond el neki, hogy ez neked nem jó így. Nem azért házasodtatok össze, hogy másnak a jóléte miatt te hátrányt szenvedj. Ez ezzel nem magyarázható. Ne ti oldjátok meg a testvér gondját. Ezt nem is várhatja el tőletek.

2013. máj. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

hát az építkezés megkezdése előtt ezt már megbeszélték, szóval segíteni fog, ebbe nem szabad beleszólni

ezt kell szeretni, ezen kár agyalni, foglald el Magadat, ezen mindenki túl esik, ez van, sajnálom N

2013. máj. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szülőkkel lakunk még.
2013. máj. 17. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!