Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy abbamaradj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy abbamaradjon ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy álmomban taperolom a barátnőmet, tehát ha úgy van benyúlok a bugyijába is, ami hát vélhetjük úgy, hogy minden oks... de az éjszaka közepén... ráadásul úgy, hogy őt már zavarja a dolog... de én egy ilyen estre sem emlékszem... mármint ő mondta, hogy minden este szoktam de én egyre sem emlékszem... mit csináljak? kezd nagyon aggasztani nehogy úgy vélje, hogy valami perverz állat vagyok :SS
2013. máj. 18. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szexeljetek lefekvés előtt/ verd ki este párszor.... ilyesmiket tudok ajánlani
2013. máj. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
bilincseld az ágyhoz a kezed :D
2013. máj. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát ha szexelünk is este akkor is ez van... :\\ esküszöm nagyon aggaszt... további "humorosnak" tartott trollkodást nem kérek, köszönöm
2013. máj. 18. 22:21
 4/11 anonim ***** válasza:

Pedig _kézen_fekvő megoldás lenne... :))

(talán aludjatok pár éjszakát külön - bár sztem erre nincs megoldás. Aranyos dolog.)

2013. máj. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ez nehezen lehetséges, hogy álmodban ilyeneket csinálj. Ezek szerint alvajárónak is kéne lenned, de úgy veszem ki a szövegből, hogy erről nincs tudomásod... Szerintem kamu a kérdés.
2013. máj. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem kamu a kérdés, hát régen kiskoromban alvajáró voltam, volt hogy anyám kint a konyhában talált meg a takarómmal és ott ültem.... de nem emlékeztem rá... meg semmi, de azóta ilyenek nincsenek... de ez a dolog akkor is nem tudom mit csináljak és váh megörjit... mert ő kifejezetten nem az a kiéhezett p*csa és őt tudom, hogy zavarja ez
2013. máj. 18. 22:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem írtam volna az alvajárásról, fel se hoztad volna. Csak azért adsz nekem igazat most, hogy hitelesebbnek tűnjön a kamukérdésed.
2013. máj. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tom miért kellene feltétlenül kamunak lennie. Persze az is lehet.

De az én pasim is szokott ilyeneket csinálni. Néha emlékszik, néha nem. Sztem csak arról van szó hogy már félkómában van az ember és azért nem emlékszik reggelre...


Akkor több szex/kiverés. Jobbat nem tudunk mondani :D

2013. máj. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

4# azért egy idő után zavaró lehet, hogy nem hagy aludni :)


Szerintem az lenne a megoldás, hogy felkeltene ha éjszaka tapizod, és egy idő után megtanulnád, hogy nem érdemes mert téged is felkelt, kb úgy mint a kutyatanításnál.

2013. máj. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne franciaágyban aludjatok, hanem külön.
2013. máj. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!