Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éve lány vagyok és kíváncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éve lány vagyok és kíváncsi voltam milyen a szex és már nagyon meg bántam a dolgot történet lenn!?

Figyelt kérdés
Van egy fiú már egy éve kavarunk de eddig még szex nem volt mert csak 2 hónapot jártunk És a szakítás után is kavartunk. Nagyon nehéz volt meg állni hogy ne feküdjek le vele de tartottam magam mostanáig 1 évig és most meg történt a dolog. Nem vagyok belé szerelmes meg ö sem belém de én nem ilyen lány vagyok én úgy terveztem hogy csak majd olyannal fekszem le akit szeretek meg ö is engem és az lesz a férjem. De ez sajnos nem így sült el :/ mert nem bírtam már kíváncsi voltam milyen. Sajnos a szüleim nem erre neveltek és most nagy a bűntudatom van .Szerintetek rosszul kell magam éreznem. A bunkó válaszadók kerüljenek és aki már volt ilyen helyzetben üzentben írjon !?

2013. máj. 21. 11:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A szex, egy elengedhetetlen emberi szükséglet. A szex javítja a keringési rendszert, a légzési rendszert, szépíti a bőrt, a hajat, stresszoldó, önbizalomnövelő, nyugtató. És persze hihetetlenül jó érzés, ha a partner megfelelő.


Ráadásul egy éve kavartok, ez nagyon sok idő. Egy év után, ha megadod magad neki, az egyáltalán nem k*rvaság. Ha pl egy hét után, az még igen, de ez nem az.


Kielégítetted egy alapvető szükséged, melyhez minden embernek joga van.


A szüleid hozzáállását sosem értettem, sőt családom fele mélyen vallásos, és ők is ezt az eszmét vallják, ami szerintem totális baromság. A szex nem bűn. Olyan mint a napsütés.Lehet nélküle élni, de nagyon rossz, ha nincs.

2013. máj. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
22 évesen már elfogadható hogy valaki nem bír a vérével, megesik az ilyen
2013. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 hyatt ***** válasza:

A szex nem bűn, ne így éld meg. A szüzesség egy állapot amin csak javítani lehet, komolyan semmi előnye nincs az égadta világon.

Nem kell rosszul érezned magad.


Abban az időben amikor a nő szűzen ment férjhez a lányok 13-14 évesen házasodtak és az átlag életkor a 35 körül mozgott.

Ha jól érezted magad ne bánd és ne tagadd meg az együttlétet se magadtól se a párodtól csak azért mert mások azt mondják. Amíg nem vagy felelőtlen (használtok gumit például) és nem teszed magad tönkre (hülye fogamzásgátló tabletták) addig nincs okod bánni semmit.

2013. máj. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia! Ne legyen bűntudatod. Én is jártam hasonló cipőben, én 23 éves voltam, most 30 vagyok. 28 évesen jöttem össze a leendő férjemmel. Azaz még 5 évet várhattam volna...ehelyett tapasztalatokat szereztem, ami szerintem nagyban hozzájárul a boldog szexuális életünkhöz (többet tudok magamról és a férfiakról is). A vőlegényemet nem zavarta, hogy nem voltam szűz, ő se volt az, ez nem is volt téma.


A Te esetedben: nem tudod, hogy mikor jön el az igazi. Ha fél-egy éven belül megtalálod mondjuk, akkor se hiszem, hogy rossz néven venné, hogy 22 évesen elvesztetted a szüzességed. Még ha fontos is lenne neki, ha szeret, akkor ennyit elfogad. De manapság ez már nem elvárás, és egyébként is kicsi a valószínűsége, hogy egy Veled egyidős, vagy kicsit idősebb fiú még szűz, vagy legalábbis meg se fordult a fejében, hogy de jó lenne már lefeküdni egy lánnyal.


Ha meg még évek kérdése, akkor a fentiek hatványozottan igazak. 25-26 évesen, vagy még idősebben a lovagod aligha lesz már szűz, és ha ő nem az, akkor Tőled sem várhatja el ezt. Sőt, szerintem örül is neki, hogy nem neki kell egy szűz nővel bajlódnia. Nem csak az első alkalom miatt, hanem mert egy kicsit tapasztaltabb nő jobban tudja, hogy mire vágyik egy férfi, és azt is, hogy ő mire vágyik.


Egyébként én se szerettem az elsőt, ő se engem, de érdekes módon utána még évekig kerülgettük egymást, bár aztán végül nem lett semmi (igaz, esetünkben nagy volt a földrajzi távolság is). Lehet, hogy megszeretitek egymást az elsővel...:)

2013. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!