Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfitársaimhoz szól a kérdés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaimhoz szól a kérdés. A feleségem kicsit duci,169 cm,75 kg, szép nő, kedves, (26 éves) mégis aggaszt, h mások mit gondolnak róla. Engem nem zavar a súlyfeleslege, nagyon kívánatos is. Ti mit gondoltok aggodalmamról? 35F

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 18:14
1 2 3
 21/30 moosenstein ***** válasza:
A 19-astol szinte besz@rtam! LOL :)
2013. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
86%
A 17-es vajon minek él egyáltalán? Ekkora IQ-val teljesen felesleges.
2013. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
72%

17 látom savanyú a szőlő:)


Ilyenkor bukik ki hogy csodás szépséged mögött nincs semmi ami tetszene a férjednek és rád unt.


Kérdező: Ha téged valóban nem zavarna a feleséged túlsúlya, akkor nem foglalkoznál mások véleményével.


Nekem is van túlsúlyom. A férjem pedig imád, így szeret ahogy vagyok, és folyton magával vinne mindenhová. Kettőnk közül én vagyok az aki szégyelli, hogy ilyen felesége van. Előfordul, hogy emiatt nem megyek el vele.


Ha őszintén azt mondod magadnak is, hogy nem zavar, akkor meg ne foglalkozz másokkal.


Vagy az a típus lennél, aki dugja az ilyen nőket de villogni már nem mer vele mert ciki?


27/N

2013. máj. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
23-as neked mennyi a túlsúlyod ha megkérdezhetem?
2013. máj. 29. 14:00
 25/30 anonim ***** válasza:

Én világéletemben kilógtam a sorból szóval engem mondjuk tuti nem zavarna. Egyedül a bunkó-sértő c betűsök meg a többi léhűtő zavarna. Miért? Mert nem hagynám, hogy azt sértegessék akit szeretek. Vagy engem.


Éppen ezért kerülöm a c betűsöket meg a többi bunkó 18 körüli "vagány" fiúbandát, mert elég veszélyesek is lehetnek 10 v 1 ben.


Mondjuk engem még csak egyszer támadtak meg, én nem ütöttm vissza, csak a cigó ütötte a mellkasom - fájt ugyan, de az ő ökle reccsent bele.


Szerencsém, hogy ilyen magas és széles vagyok.

2013. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Pendulum92 ***** válasza:
89%

"23-as neked mennyi a túlsúlyod ha megkérdezhetem?"



Nem én vagyok a 23-as, de engedj meg egy eszmefuttatást.


Mihez képest érted a túlsúlyt? Régen a szépségideál(őskor,ókor,középkor) a vaskos, duci nő volt.


Úgy az 50-es években, amerikából jött ez a csontsovány nőideál.


Tehát most a szépségideál a minél vékonyabb, minél fiúsabb alkat.


Egyben a fogyasztói társadalmomban élünk, minél több fogyasztásra buzdítanak, egyúttal van az elvárás, hogy karcsúak legyenek a nők. Kissé paradox.


A fogyasztói társadalom stimt, hogy miért éri meg. A fogyási vágyra meg a fogyást igérő technikák, szerek épülnek. Tehát az eredmény az az, hogy mindenféleképpen költetnek velünk pénzt valamire.


Azt hiszem a Dove reklámába volt egyszer, hogy a tipikus modell nők helyett kicsi teltebbeket raktak be. Gyorsan visszatértek a régihez. Miért? nem hozott úgy annyi bevételt. Ha egy, a mai társadalom szerint "kövér" nő meglát egy vékonyat, irigy lesz rá, és ő is vékony akar lenni. Ha meglátja, hogy egy vékony nő van egy reklámba, az agya úgy kapcsolja a dolgot, hogy ha megveszi azt a dolgot, ő is ilyen szép lesz. Erre épülnek.


Ha most a középkorban élnénk, és lenne TV, akkor a vékony nők sóvárognának, hogy bárcsak ilyen szép kövérek lennének, mint a reklámokba lévő nők. Mondhatja valaki, hogy neki egyszerűen csak a vékonyak tetszenek, elhiszem, de ez már az agymosás következménye: mindenhonnan az jön, hogy az a szép.

Ha ugyanaz az ember a középkorban élne, most a vékony nőkre fujjogna, hogy de undorító.


Ebből az egészből az következik, hogy a mai szépségideál mesterséges. A kövér női ideál nem éri meg, mivel kövérnek lenni könnyebb, és olcsóbb, mint lefogyni.


Nem azt mondom, hogy most akkor legyen mindenki kövér, hanem hogy ébredjen rá, túlzó elvárások érik, mindenhonnan az folyik, hogy csak akkor vagy jó, ha lefogysz.


És nemhogy a mesterséges, anyagi érdek kreálta szépségideál terjedt el, hanem még ezt fokozzák azzal is, hogy a plakátokon, újságokban manipulált fényképekkel próbálnak még nagyobb bűntudatot kreálni azokban, akik nem felelnek meg eme "eszmének". Ha nem hiszed, hogy az összes fotót manipulálják, menj fel például egy fehérneműt áruló oldalra, közelíts rá a fotókra. Kis méretben, 2-3 másodperces pillantással az jönne le, hogy milyen tökéletes alakja van. Szánj rá fél percet legalább, és tűnődj el: valóságban is létezik ilyen nő? Saccra 50-es derék, 90-es csípő. Néhol még a köldök is el van nyúlva, másik képen ugyanannak a nőnek meg kerek a köldöke. Kész vicc. A legtöbb nő ezekhez hasonítja magát, és csodálkozik, hogy soha nem érheti el. Miért is? MERT ILYEN NEM LÉTEZIK.


Nemcsak a nőkre, hanem a férfiakra is hatott az agymosás. Ha neked tényleg tetszik a feleséged úgy, ahogy van, ne foglalkozz az agymosottak rosszallásával. Lehet, hogy kapsz kritikát, hogy nem felel meg a párod a mai modern társadalom által kreált valótlan, túlzó szépségideálnak, de ez nem az ő, és a te hibád. Igazából nem is hibást kell keresni, hanem rájönni, hogy agymosás áldozatai vagyunk. Ha már rájössz erre, az hatalmas erőlelépés lesz.

2013. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

23-as vagyok


miért fontos mennyi a túlsúlyom? Több mint a feleségednek.

egyébként 175/90. Attól függ honnan nézed:

Ha a mai divatsoványságot nézed 50-55 kilónak kéne lennem. Ha az egészséget 67-69, max 76 ami még egészséges.


Endokrinológiai problémáim vannak, elég komplex, nem részletezem. Annyi a lényeg, hogy egy dekát nem tudok fogyni, hiába az orvosi utasítás szerinti diéta, mozgás és gyógyszereket is szedek. Nem megy, pedig hidd el nem akarok így kinézni! Ilyen betegeken még gyomorszűkítést se csinálnak. Szabályos cukorbetegeknek való diétát csinálok , szedem hozzá a gyógyszert , mozgok, és nem megy semmi! Nem akarok ilyen lenni, de azt hiszem még nem adtam fel a reményt, hogy valaha normális külsőm legyen, és ne kelljen szégyellnem magam.


Miért érdekel hogy mit gondolnak mások a feleségedről ha állítólag neked tetszik?

2013. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

és még mielőtt az jönne, hogy biztos nem tartom be a dolgokat, betartom, ugyanis minden vágyam egy gyerek, de ha nem jövök rendbe, nem lehet. lehet hogy még úgy sem.


tehát betartok mindent, és várok, talán 3-4 év alatt sikerül.

2013. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
5%

Ilyen alkatú nőt abban a pillanatban elhagynám amikor eléri ezt a súlyt...az, meg, hogy az utcára menjek vele, kizárt dolog. BÁLNA a eleséged, tedd akváriumba, nem az utcára való. És ezt komolyan írom.

Vagy fogyjon le bakker

2015. júl. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
43%
Büdös beteg magyar senkiházi féreg vagy.
2015. dec. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!