Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfitársaimhoz szól a kérdés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaimhoz szól a kérdés. A feleségem kicsit duci,169 cm,75 kg, szép nő, kedves, (26 éves) mégis aggaszt, h mások mit gondolnak róla. Engem nem zavar a súlyfeleslege, nagyon kívánatos is. Ti mit gondoltok aggodalmamról? 35F

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 18:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
86%
Most feleséget akarsz vagy biodíszletet? Érdemes lenne eldönteni. Meg felvállalni, hogy neked ez tetszik, és mindenki más azt gondol, amit akar.
2013. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
83%

na kedves kérdező, hiába mondod, de Neked van gondod, mert változol, ami természetes, de Te így éled meg,

kicsit gondolkozzál el ezen,

amúgy ez nem is igazán súlyfelesleg, N

2013. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
84%
Én 176 centi vagyok, és 80 kiló, de egy pasimat sem zavarta soha. A kérdés elég paradox. Ha neked tetszik, szereted, akkor miért érdekel mások véleménye? Hidd el, ez előbb utóbb a feleségednek is szemet fog szúrni. Nem egy nőt ismerek, aki ilyen dolgok miatt lett önbizalom hiányos.
2013. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
75%
13! igaza van N
2013. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
86%

Habár én nő vagyok, azért mégis válaszolok. Az én pasim olyan 7-8 centivel alacsonyabb nálam, pedig én sem vagyok több 170-nél. Én sportos alkat vagyok, ő meg a legkevésbé sem az. Még a mackó típustól is messze áll. A kapcsolat elején bennem is felmerült a kérdés, hogy jó-e ez így, vállalható-e a dolog. Aztán megszerettem, és mára már pont lesz@rom, hogy mások mit gondolnak. Ő a pasim, és úgy jó, ahogy van, imádom mindenét, a sörhasával együtt.

Szóval gondold át mégegyszer, hogy kinek van problémája a feleségeddel.

Mellesleg remélem, hogy ezt azok a férfiak is olvassák, akik állandóan azt kérdezik, hogy a magasságuk, meg a súlyuk miatt fognak-e valaha is barátnőt találni.

2013. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
24%
Jó az mondjuk érthető ha azért dühös mert az utcán random bunkó prolik meg büdös c betűsök beugatnak a csajának meg neki is.
2013. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
26%
Én meg szép nő létemre egy szar házasságban élek, miközben a férfiak a retkes bálnákat kedvelik!!
2013. máj. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
91%

#17


Értelmi szintednek megfelelő házasságban vagy. "Retkes bálna" ez most komoly?


Lehet "jól nézel ki" (vagy sem) de értelmi szinted igen-igen alacsony. Jó helyen vagy ott az impotens Alkesz Józsi (a kocsma királya) oldalán.

2013. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Pendulum92 ***** válasza:
58%
Nem lehet, hogy az arcod túl nagy kedves előző? :)
2013. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Pendulum92 ***** válasza:
78%
úgyértem előző előző.
2013. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!