Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalt (? )

Figyelt kérdés
a barátom nem tudja hogy én tudom,de megcsalt egy buliban. azóta beszél és találkozgat a lánnyal,de közben nekem szeretlekeket ír mintha mi sem történt volna. ő nem tudja hogy tudom, én meg nagyon szeretem:S egyszerűen nem birok vele szakítani,mi legyen?
2013. máj. 27. 23:46
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Boldog vagy most vele? Jelen helyzetben? Nem a múltat kell nézni, hogy akkor mi volt...Mondani pedig könnyű, hogy szeretlek, tettekben kimutatni nehezebb! Megcsalt, és képes ezek után úgy tenni, mintha mi sem történt volna...Szeretheted, és elfogadhatod őt ilyennek, amilyen, de abban ne reménykedj, hogy tiszteletet, és megbecsülést kapni fogsz tőle, a kérdés, hogy megéri-e neked ez így...
2013. máj. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
De ha nem tudnám hogy ez történt szinte rá se tudnék jönni...mert ugyanolyan velem, nem az hogy nem becsül meg és nem tisztel...mert ugyanugy viselkedik, mint ahogy eddig, mint mikor szeretett. és ez zavar össze
2013. máj. 28. 16:00
 23/32 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy szeret téged, nem mondom, hogy nem...De nem is ezen kell, hogy legyen a hangsúly! Tedd fel magadnak a kérdést, hogy kielégítő-e számodra egy olyan kapcsolat, amelyben jelen van egy másik nő is, hülyének néznek, nincs bizalom, és őszinteség...Ha számodra ez így megfelel, akkor maradj vele, ha nem, akkor meg lépj...
2013. máj. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
igazad van,de egyszerűen nem tudok lépni. nem megy. mindig mikor már szólnék neki hogy bezsélni akarok vele eszembe jut minden közös emlék és az hogy ezek többet akkor sosem lesznek,és egyszerüen nem birom megtenni
2013. máj. 28. 23:00
 25/32 anonim ***** válasza:
Ezek már így sem úgy sem lesznek, a múlt részei, a jelen meg teljesen más, mint akkor volt vele...Nah de nem akarok rád erőszakolni semmilyen döntést. :) Igazából már azt sem nagyon értem, hogy tulajdonképpen mi is itt a te feltett kérdésed az embereknek. Sok sikert kívánok, és remélem helyesen cselekszel majd, úgy, ahogy számodra megfelelő. :)
2013. máj. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Igazából az a kérdés,hogy szerintetek szakítsak e vele, és az hogy ezt hogy tegyem meg...mert én egyszerűen képtelen vagyok rá.
2013. máj. 29. 17:17
 27/32 anonim ***** válasza:
A te életed, felnőtt ember vagy, meg kell tanulnod döntést hozni! Mi nem mondhatjuk meg, hogy konkrétan mit tegyél! Mondjuk én hasonló helyzetben biztos hogy szakítanék, mert ez így már csak szenvedés...Egyszerűen elé kell állni, szembesíteni kell a tényekkel, és kitartani a döntésünk mellett...
2013. máj. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
értem:) és ezt tudom hogy így van,vagyis hogy ezt kéne tenni, de én hülye még mindig rmeénykedek hogy rendbe hozhatjuk a kapcsolatunkat. mert egyszerűen nem birom felfogni,hogy ez velem történik , a mi tökéletes kapcsolatunkkal. azt hittem ez az a fiú aki a legjobban szeret, és eddgi így is tűnt hogy így van. ezért ilyen nehéz
2013. máj. 29. 18:42
 29/32 anonim ***** válasza:

Az nem zavar, hogy nem tisztel? Mert szerintem, aki tiszteli a másikat, az sosem csalja meg, őszintén szereti...

Én elvből sem járnék tovább ilyen pasival.

25/L

2013. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
megérdemlitek egymást! sok boldogságot:)
2013. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!