Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalt (? )

Figyelt kérdés
a barátom nem tudja hogy én tudom,de megcsalt egy buliban. azóta beszél és találkozgat a lánnyal,de közben nekem szeretlekeket ír mintha mi sem történt volna. ő nem tudja hogy tudom, én meg nagyon szeretem:S egyszerűen nem birok vele szakítani,mi legyen?
2013. máj. 27. 23:46
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
nem értem miért kell rosszindulatunak lenni, nyilván nem azért vagyok vele együtt évek óta mert menő izmos pasi. hanem mert szeretem.
2013. máj. 27. 23:55
 12/32 A kérdező kommentje:
nem értem mi változott, mert én voltam kb az élete szerelme és eddig semmi ilyesmi nem volt, és kb meghaltunk volna egymásért. rengeteg a közös emlék,szinte lehetetlen szakitani...
2013. máj. 27. 23:57
 13/32 anonim ***** válasza:
adj neki időt mondom :D
2013. máj. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
és addig? tűrjem el hogy mással találkozgat és igy legyek vele?
2013. máj. 28. 00:00
 15/32 anonim ***** válasza:
Köss vele bizniszt! Ha még egyszer találkozik vele akkor te ott hagyod! fenyegesd meg! Majd fogja érezni hogy te vagy neki a fontosabb! Mert most azt hiszi meg teheti úgy hogy te nem csinálsz semmit!
2013. máj. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
ezt meg is tenném,de ő nem tudja hogy én tudom ezt az egészet!!!!és nem is tudom hogy elmondani neki...mert elég bonyolult úton-módon tudtam ezt meg
2013. máj. 28. 00:05
 17/32 anonim ***** válasza:

ha egyszer megtette, nincs következménye, mint a gyerek, megteszi újra

nem akar a két szék közül a földre esni, szóval a míg a másik nem biztos, addig vagy talonban,

azért gondolkozzál már el, elég sokan tudják, nem jó érzés, legyen benned annyi tartás, még ha szar is, nem várod meg ő dobjon, mivel Te szereted, ( maradjunk annyiban ő nem ), ezért nyeregben érzi magát, tudom miről beszélek

keressél olyat aki igazán szeret, ő nem az, ez csak tanács, de minél hamarabb lépsz, annál hamarabb leszel túl

ő csak kihasználja az érzéseidet, ezt tartsd szem előtt! N

2013. máj. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy ezt nem birom felfogni. mert ha igy van akkor pár hét alat vált ilyenné. több mint 2 éve (lassan 3) együtt vagyunk. és én voltam a nagy szerelme, kb más lányra rá sem nézett teljesen odavolt..a 2 éves évfordulónkra is olyan dolgokat kaptam tőle amivel igazán bizonyitotta a szerelmét. és eddig minden teljesen rendben volt. nem tudok rá ugy nézni mint egy szemét pasira
2013. máj. 28. 00:07
 19/32 anonim ***** válasza:
Ezen átmentem én is egyszer, és mégis szakítás lett a vége, nem volt az olyan nehéz, mint gondoltuk. Ott és akkor kell abbahagyni, amikor kiderült, hogy megcsalt, mert a bizalom sosem lesz a régi.
2013. máj. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
mi már egyszer szakítottunk pár hete (én szakítottam, hülye voltam). de nem birtuk egymást nélkül. szóval tudom hogy milyen érzés a szakitás, iszonyú rossz nem birtam ki. és ő sem. ezért nem értem kicsit sem az egészet. nem birta nélkülem, szerelmet vallot, összejöttünk ujra.és rá 2 hétre ez van?
2013. máj. 28. 00:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!