Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mit tesztek/gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit tesztek/gondoltok ha a barátnőtök ilyen történetet mesél?

Figyelt kérdés

A barátnőd mondja hogy valami fura történt vele. A vonaton leszólította egy pasi és kezet nyújtva bemutatkozott. Ő nem akart bunkó lenni ezért ő is teljes néven bemutatkozott. Erre valami fura történt. A csávó megcsókolta a kezét mint valami gigolo. Mondja hogy ő tisztára meglepődött meg minden és hozzá fűzi hogy nem volt mit tenni.

Ezután az emberünk elkezdte kérdezgetni hol tanul meg ilyenek. Elbeszélgettek és kiderült hogy ugyanabban a városban tanulnak, ugyanazon a vonalon utaznak, szomszédos faluban laknak, az illeto lökte a szöveget a pártjáról, kiderült hogy ugyan abba az iskolába járt mint az unokatestvére és ismeri is "úgyhogy biztos megbizható".


Te végig hallgattad a történetet, ami után kicsit értetlenül állsz ezért a barátnőd ragaszkodik hozzá hogy fura volt a kezdés, de szerinte a csávó nem akar semmit. Még a telefonszámát sem kérte el végül.

-----------------------------

Két dologra vagyok kíváncsi:

1. Ha a Te barátnőd

2. Mit gondolnál ha Te vagy a vadidegen?


Kort is kérnék.



2013. jún. 1. 05:22
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
59%
Eléggé megbotlott és belém akadt a farka stílusa van
2013. jún. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
59%
Mindenkivel szóba áll aki flörtöl vele vagy bókol neki?
2013. jún. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:

Volt olyan csajom aki szóba állt velük és még az utcán rászólogatásokat is jó néven vette. Pedig az milyen lealacsonyító. Mondjuk nem tudom azokkal beszélt-e. Az egy dolog hogy jól esik neki de ennyire olcsó nem lehet. Soha többé nem kezdek olyannal. Arról nem beszélve akkor mi van ha jön egy igazi kaszanova.

Kérdeztem is hogy neki tetszene-e ha nekem minden bögyös maca imponálna aki nekem illegeti magát és villog. Hogy érezné magát

2013. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Na ja. Eléggé gyors lejárati idejű, egyszer használatos darab az olyan. Nem éppen feleségnek való. Egy igazi nő megválogatja hogy kivel áll szóba és ezért becsülik a férfiak mindennél többre. Főleg soha nem áll bambán szóba azokkal akik rázizzennek mikor van embere.

A kis hülye p1csak mostanaban azt hiszik hogy nekünk a magamutogató ribik jönnek be. Ribiket csak jó túráztatni meg csicskák verik rájuk a farkukat. A férfiak akik komolyat akarnak meg el vannak keseredve hogy nincs már egy igazi nő sehol.

2013. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 matodoro válasza:

Nem sokszor láttam még hogy értelmes valaki a párját faképnél hagyná első szóra egy udvarló kedvéért.

Én ismerek egy rakás illedelmes embert akik nem bunkók mégsem tennének soha ilyet. Mert nem bunkók.

Lehet nagyon illedelmesen nemet mondani pl "ne haragudj de a párommal vagyok". De nemet sem kell mondani meg pározni sem ha megfelelően áll hozzá: "Persze. Várj megkérdezem Gábort hogy ő jön-e. - Szivem kimegyünk kicsit beszélgetni. Jössz?"

Így ráadásul még kettőtökre is tisztelettel néz fel az ipse ahelyett hogy úgy néznének rátok mint egy lúzerre meg az agyatlan libájára.

Ha udvarló akkor mindenféle rossz érzés nélkül nyugtázni fogja hogy mi a pálya és örülni fog hogy nem hozta a csaj szar helyzetbe és hagyta hogy csapja neki a szelet. Ha nem udvarló akkor is tök természetes az egész. Nem kiabálta ki hogy foglalt, de mégsem hozott mindenkit szar helyzetbe azzal hogy úgy viselkedett mintha benne lenne egy randiban.

Te mit tehettél volna? Nem mondhattad hogy velük mész mert csak jobban megaláztad volna magad.

Ő úgy viselkedett mintha fel akarnák szedni és hagyta hogy vigyék és elszakítsák tőled. Elültette benned az érzést hogy őt vihetik. Bárhol bárhova bármikor és az ürügy az hogy nem akar bunkó lenni. Még a barátnői is így látták. Oké mindenki hibázhat de utána is úgy viselkedett mintha direkt hosszú pórázon tartaná a srácot biztos ami biztos.

Neki se ártana elgondolkodni hogy mihez áll hülyén és hogy ő hogyan áll tehozzád.

Én meg kérdezném hogy mégis min csodálkozik? Egye meg amit főzött és mostmár maradjon a hátsóján vagy először takarítsa fel a mocskát és mutassa meg hogy tud rendesen bánni az étellel mielőtt megint a tűzzel játszik.

Gondolni a helyedben azon gondolkodnék hogy mi van nekem ebben a kapcsolatban.

2013. jún. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Egyetértek trubadurral. Kevés ember van aki képes a saját hülyeségeit észre venni ahelyett hogy csak arra összpontosítana hogy a másik miért hibás. A legtöbb jó kapcsolat tönkre megy emiatt. Valami szaki mondta hogy pont arra kellene mindig csak öszpontosítanunk hogy a mi hibánk mi lehet dolgokban mert az éremnek mindíg két oldala van. Én a helyedben most azon gondolkodnék hogy a barátnőm is képes-e erre.
2013. jún. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:

Sokan célbaveszik a nőmet? - Na igen az én kicsikém egy igazi gyöngyszem! Imádom! /büszke vagyok és büszkélkedek/

Erre ő eldumcsizgat velük meg minden? - Jó lett volna előre tudni hogy ilyen /szégyenlem és valószínüleg ennek annyi/

Ezzel Ti is így vagytok?

2013. jún. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Akkor most beavatlak egy apró titokba: Mindenki így van vele. Még a nők is. Nekik is az a pasi kell aki miatt irígykednek a barátnőik.
2013. jún. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 tyeletyoka válasza:

Nem komálom az olyan csajszikat akiken nem lehet eligazodni és egy halom utánfutójuk van. Csak kavarják a szrt. Sose tudod eldönteni hogy szabad a pálya vagy nem. De szerintem azért mert ők sem.

Adja meg az esélyt hogy szabadon döntsünk arról hogy akarunk vele barátkozni akkor is ha semmi esélye a szexnek és ne játszadozzon mint egy ribanc. A van barátom szövegről is sokunk gondolja hogy "igen? és hol van? meg amúgy is kit érdekel ő mikor velem beszélgetsz?" mert megtanultuk hogy sok csaj ezt külön kihívásból és kedvtelésből mondja. Ha csak a szája mondja van barátom akkor letojom hogy mit mond. Ha van barátja akkor miért jópofizik itt még mindig velem? Ha mondja hogy van akkor azért teszi mert tudja mit akarok. Ne játsza hogy nem tudja mit akarok mert nagyon hülyén áll! Érdekes máskor nagyon tudják mondani hogy azok a rohadt pasik mind csak azt akarják.

2013. jún. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Szerintem egy butus kis tinilanyrol van szo
2013. jún. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!