Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mit tesztek/gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit tesztek/gondoltok ha a barátnőtök ilyen történetet mesél?

Figyelt kérdés

A barátnőd mondja hogy valami fura történt vele. A vonaton leszólította egy pasi és kezet nyújtva bemutatkozott. Ő nem akart bunkó lenni ezért ő is teljes néven bemutatkozott. Erre valami fura történt. A csávó megcsókolta a kezét mint valami gigolo. Mondja hogy ő tisztára meglepődött meg minden és hozzá fűzi hogy nem volt mit tenni.

Ezután az emberünk elkezdte kérdezgetni hol tanul meg ilyenek. Elbeszélgettek és kiderült hogy ugyanabban a városban tanulnak, ugyanazon a vonalon utaznak, szomszédos faluban laknak, az illeto lökte a szöveget a pártjáról, kiderült hogy ugyan abba az iskolába járt mint az unokatestvére és ismeri is "úgyhogy biztos megbizható".


Te végig hallgattad a történetet, ami után kicsit értetlenül állsz ezért a barátnőd ragaszkodik hozzá hogy fura volt a kezdés, de szerinte a csávó nem akar semmit. Még a telefonszámát sem kérte el végül.

-----------------------------

Két dologra vagyok kíváncsi:

1. Ha a Te barátnőd

2. Mit gondolnál ha Te vagy a vadidegen?


Kort is kérnék.



2013. jún. 1. 05:22
1 2 3
 21/25 proDumbledore válasza:

Én sem szeretem az olyan nőket, akik azt szeretik ha egy halom "uánfutó"(találó) veszi őket körül. Mindenkinek jól esik a másik nem figyelme, figyelmessége, de nem kell ezzel játszani. Főleg ha párkapcsolatban vagyunk.

Ha az ellenkező nemű illető velünk barátkozik, akkor a párunkkal is. Ha ez nem így van (és nincs rá jó oka), akkor vagy a kapcsolattal, vagy az illetővel nem stimmel valami és vagy az egyiktől, vagy a másiktól meg kell szabadulni.

Egy egészséges felnőtt kapcsolatban többnyire közös a baráti társaság. Nemtől függetlenül ha igazi barátról van szó akkor fontos neki a kapcsolatunk, mert számunkra az. Ha meg nem igazi barát, akkor megszabadulni tőle csak nyereség.

2013. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
A típus aki senkivel sem bunkó csak veled. Menekülj!
2013. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Ahogy emlitettem ertelmetlen volt feltennem a kerdest. Mar nem vartam valszokat. Nem tudom az onerzetemnek miert volt fontos hogy leirjam a hulyesegem tortenetet, de mar banom. Nem gondoltam hogy ez ilyen vitat kavar. Azt sem gondoltam hogy nem lehet ezt az egeszet kitorolni. Igazabol mar lelkiismeret-furdalasom van hogy ezt igy ide kiteregettem. Meg ha nevtelenul is. Az igazsag az, hogy csak en ismerem ot annyira hogy egy mozdulatabol, vagy pillantasabol tudjam mi jar a fejeben. Neki az egyetlen hibaja a tortentekkel kapcsolatban az, hogy egy edes es nagyon kedves teremtes, de tudom hogy legbelul csakis jo szandek vezerli. Nagyon szeretem ot ezert. Ugy gondolom hogy igazan az szamit hogy o milyen legbelul a lelke melyen. Lehet hogy nincs meg hatalmas elettapasztalata, ezert artatlansaga reven felre ertelmez helyzeteket es nem a leghelyesebb donteseket hozza es reagal, de valahogy neki is szereznie kell tapasztalatot es tudast(ha tanacsra lesz szuksege barmikor megkerdezhet es en meg leszek tisztelve). Lehet nem tudja meg hogyan mukodik a vilag(nem mintha valaki is pontossan tudna), de tudom hogy ha most meg nem is de kesobb mar jobban fogja tudni kezelni a helyzeteket, embereket mint a legtobb ember. Addig is ott leszek neki ha segitsegre van szuksege, de nem azert hogy megmondjam mit csinaljon. Volt ido hogy aggodtam miatta es patyolgatni akartam, de ahogy irtam is, belattam hogy ez nem helyes. Nem valami hulye gyerekrol van szo hanem a tarsamrol. Es nem is akarmilyen tarsrol! Az abszolut elso es legfontosabb dolog amiert szeretem az a merhetetlen oszintesege. Nem aggodok, mert bizok az itelokepessegeben es azt is tudom hogy barmi tortenjek is, a kulonleges bizalommal ami koztunk van, elobb-utobb megbeszeljuk es addig nem nyugszunk ameddig meg nem oldjuk. Atmentunk mar 1-2 kemeny dolgon. Mindketten kovettunk mar el hibakat(en hatalmasakat) ahogy minden ember, de ezektol aztan csak erossebbek, okosabbak leszunk, es jobban osszekovacsolodunk mint valaha. Tehat valamilyen szinten a hibakra kulon szukseg van. Ugy gondolom hogy kettonket nem allithat meg semmi! Az elet nem mindig konnyu, de csak azok gyozedelmeskednek, akik hajlandoak kemenyen kuzdeni, nem adjak fel es az akadalyokon atverekszik magukat. A tobbiek meg szimplan lecserelik eletuk legfontosabb szemelyet is egy ujra es sopankodnak hogy nincs egy igazi tars e kerek foldon. Ha eddig valamit megtanultam az az hogy semmi sem hullik az oledbe. A kituzott celhoz ragaszkodni kell es a legnagyobb dolgokat csak nagy kuzdelmek aran lehet elerni.

Egy dolog igaz: a gyozelemhez mindket ember kell. Szerintem mi mindketten hajlandoak vagyunk kuzdeni a boldogsagunkert es nagyon jo kis csapat vagyunk. De ha veletlen valami rendbehozhatatlanrol lenne szo, tudom hogy akkor is lenne gerince velem tisztazni a dolgokat mmert o ilyen es ezert nem felejtem el soha a napot amikor megismertem.

Tenyleg kar hogy nem lehet ezeket a kerdeseket letorolni. Sajnalom hogy mindenki idejet vesztegettem.

2013. jún. 4. 19:06
 24/25 hermona válasza:

Ez igen! Egy igazi férfi mint a meséből. Ilyen kellene több!!! Ha van esze nem ereszt el soha!

A többieknek meg: Oké a nők sem mindentudóak és tökéletesek! Még ha közel is állunk hozzá :-)

Hosszú évek alatt csiszolódunk igazi csiszolatlan gyémántá. Én is egy nagy ő elvesztésével tanultam meg megbecsülni a másik felem és ismerek még pár ilyet. Nem jó érzés. Nem azért csináljuk!

Azért szerintem még nincs minden veszve. Én már megtanultam hogy a férfiaknak milyen fontos a büszkeséguk és az milyen jól esik nekik ha azt fényezgetjük. Nekik arra van úgy szükségük mint nekünk a bókokra. Ha a tudtára hoztad hogy kikkel kapcsolatban csorbította a büszkeséged akkor azt is tudja hol kell azt kiköszörülni. Kevés gyorsabb módot tudok egy férfi elveszítésére mint azt ha megalázod(tudtoddal vagy anélkül). A kiköszörülést elég egyszerüen meg lehet oldani és neki is hatalmas megkönnyebbülés lesz hogy visszatér a kezdeti bizalmad és pozitív gondolkodásod iránta amiről írtál és minden ebből fakadó problémátok megszűnik. Ha nem köszörüli ki akkor viszont ezek a kisértetek ott maradnak köztetek. Bocsánatot kért és szerintem mindketten azt hittétek hogy ezzel le is van tudva de látható hogy nincs. Maximum próbálod elásni az érzéseket mert tudod hogy hülyeség de mégis megmarad.

Ha fontos vagy neki mondd hogy iratkozzon fel az oldalra és küldjön nekem privát üzenetet. Nagyon szivesen adok egyszerű ötleteket a köszörüléshez mert anélkül hogy pontosan értené a problémát sosem jön rá a megoldásra. Maximum azt hiszi hogy te ilyen féltékeny típus vagy.

hermona

2013. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

én azt gondolom ha ilyet olvasok hogy job ha félek az emberektől mert ha ennyire bonyolultak akkor esélytelen hogy ezt is megtanuljam kezelni, meg az egészet megtanulni hogy a kapcsolatok emberek közt hogy működnek.


ez nekem sok egyenlőre visszatérek a magány/depresszió kategória részlegre azthiszem.

2013. szept. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!