Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan ennyi tróger pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ennyi tróger pasi van a világon?

Figyelt kérdés
péntek este beszélgettünk a barátom exéről, mivel megtudtam, hogy találkoztak. azt mondta, hogy csak azért, hogy a tartozását megadja neki. már nem tudtam neki se hinni, se bízni benne, és mondtam neki, hogy menjen haza. kikísértem és ennyit mondott: " Óriásit tévedsz. " Nem is keresett azóta. Másnap találkoztam az exével, és ő azt mondta, hogy 2szer is taliztak, randiztak, csók, kézen fogás, ölelés stb, míg mi együtt voltunk 1 hónapig. és megmutatta a telefonjában, hogy a pasi mindig hívogatja , üzeneteket küld neki. meg hogy velem semmi se volt, letilt meg ilyenek. és mindez a kialakuló kapcsolatunk alatt!! a lányt még vásárolni, bulizni is elvitte!! Átlagos, egyszerű a srác, nem menőzik, nagyon félénk stb... Most már komolyan a normálisnak tűnő pasik is gen.yók??
2013. jún. 3. 14:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2013. jún. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
most írtam bas.zki, hogy normális volt a pasi, később derült ki, hogy sza.r alak. mit olyan nehéz ezen felfogni??? hányszor írjam le????????????
2013. jún. 3. 14:57
 13/18 anonim ***** válasza:

Sehányszor!

De te meg azt fogd fel , hogy bárki megváltozhat ti nők is 2-3-4-5 év után is hipp hopp.


De ha meg abbahagyod és nem ismerkedsz akkor megette a franc. Mindenkinek az összes létező embernek aki kapcsolatban van mindenkinek megvan rá az esélye hogy bármikor vége lehet.

De nincs mindenkinél így.

Ez benne van az életben!

2013. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne haragudj, de ha itt ilyen gyerekesen kivered a hisztit, legenyózod/trógerezed az összes fiút, akkor nem csodálom, hogy elhagytak....gondolom ilyen lehetsz a valóságban is.

És nem, nem mindenki ilyen, de efféle általánosítással tényleg marhára gyerekes vagy.

2013. jún. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ja hülye vagy és idegesítő ,lehet azért menekült a srác ?:D
2013. jún. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
én dobtam ki, de mind1
2013. jún. 3. 19:08
 17/18 anonim ***** válasza:
hahha én ezen csak azért mulatok jót mert, én nem az az átlagos egyszerű srác vagyok mint akit itt leírtál, mégis a nők nagy részének messzemenő előítéletei vannak felém, és még az előtt elmenekülnek tőlem mielőtt alakulna valami... közben meg lehet hogy velem járnának jobban mint az átlagos "jólnevelet jógyerekkel" csak mert én ilyet pl sosem csináltam hogy átvertem a barátnőmet, max nem mondok el valamit de hazudni nem fogok, ha meg konkrét esetről van szó elmondom az igazat, ha kell vitatkozok vele elküldhet a p-be én is elküldöm őt... de azért így sunyulni nem sunyulnék, ha mással érezném jobban magam akkor szép lassan leépíteném a nem működő kapcsolatomat.
2013. dec. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ja és még valami, sohasem az minden aminek látszik. általában a legviszafogottabb, legjólneveltebbnek tűnő lányok a legnagyobb qrvák ;) (ás általában ők azok akik a többi lányt méregetik, leszólják, az öltözködésük, viselkedésük miatt...irígységből persze)
2013. dec. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!