Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Forever alone srácok, mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Forever alone srácok, mi az oka, hogy egyedül vagytok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 13:50
1 2
 11/17 anonim válasza:
Mert nem nézek ki jól, plusz önbizalom hiányos, hallgatag, visszahúzódó, bizalmatlan és unalmas vagyok.
2013. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

minden nap ez megy , nyafogás nyafogás jajj nekem szar az életem jajj senkinek sem kellek, ettől jobb lesz???

Nem nem lesz jobb!

Naponta legalább 100 nyafogos kérdés van.

"forever alone" eleve gyerekesen hangzik. Akkor mondjátok azt hogy "a szerencsétlen"

2013. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nem vagyok forever alone, fel tudok néha szedni valakit de sose alakul jól, meg nem megy vmi könnyen... de sokan vagyunk még így srácok
2013. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen 13-as így már jobban hangzik.
2013. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Java részt mert csúnyának tartanak a nők, másrészt meg én nem merek-akarok kapcsolatot magamnak.
2013. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
world of warcraft
2013. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Olyan nem létezik,hogy "forever alone",még a legelfajzottabb emberek is találnak párt előbb,vagy utóbb,még ha most nem is így látják.Csak egy kicsit tenniük kell érte.

Nekem se volt még kapcsolatom,mert csak rib@ncok próbálkoztak nálam és nem azért tartogattam magam 22 évig,hogy olyannal ejtsem meg az elsőt,akinek már én leszek a 20. barátja és úgyse értékeli.

Lehet,hogy f@sz vagyok,de csak olyannal feküdnék le elsőre,akinek én vagyok az első.Lehet,hogy ilyet nem találok,de akkor meg marad az egyedüllét.Nekem az is megfelel.

2013. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!