Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joggal vagyok féltékeny, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal vagyok féltékeny, ha a barátom más lányoknak adja meg a telefonszámát, igaz, csak baráti célbol?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 15:48
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
hát megnéztem a facebookon is a csajt és nem egy fonyeremény...van okom mostmár aggodni is?? :((( nemakarom elvesziteni...
2013. jún. 8. 16:40
 22/30 anonim ***** válasza:
Én megijeszteném a barátodat és a helyedben választás elé állítanám. Vagy ő vagy te! De akkor a másikkal teljesen meg kell szüntetni a kapcsolatát.
2013. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

van okod aggódni. le leszel cserélve. azoknak, akik azt írták rakd ki a szűrét, igazul van. vagy te őt vagy ő téged, de szakítás lesz a vége:(

sajnálom:(

majd jön más, aki megbecsül téged és nem fog ilyet csinálni:(

2013. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
nem latod h ez igy nem jó?
2013. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm, nem értem a logikát. Szóval azért nem csalt meg, mert a csaj bűnronda..? És ha nem lett volna az?


De mondok egy példát a saját életemből: az exem találkozgatott egy nővel "barátilag". Mikor ezen problémáztam, mindig azt mondta, hogy ne hülyéskedjek, sosem csalna meg vele,hiszen a nő idősebb nálunk 9 évvel, meg barátja is van. Egyszercsak szakított velem és ők azóta is együtt vannak... Azóta tudom, hogy nem számít! Mindegy, hogy néz ki a másik lány, ha elkezd találkozgatni a pasi valakivel, akkor abból előbb-utóbb szex lesz, legföljebb te nem tudod meg soha... :(

2013. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
mondtam neki h tiltsa le,akkor fogok teljesen megnyugodni.a telefonszámát is torolje ki.aztmondta h amiután megadta a számát és "barátkozni"akart vele,elkezdett neki állandoan irkálni,hogy menjen ki vele,találkozzanak este stb.a caj mondjuk elég messze lakik,de a az apjaott dolgozik,ahol a barátom most ilyen tanulmányi kirándulásra ment...és ott látta meg.
2013. jún. 8. 16:46
 27/30 A kérdező kommentje:
habár igaz,hogy a kinézet nemigen számítana,ha leakarna cserélni,vagy szorakozni egy kicsit....de aztmondta olyat nemis tudna csinálni,mert nagyon szeret és énvagyok a mindene.most mit tegyek?
2013. jún. 8. 16:48
 28/30 anonim ***** válasza:
itt már írták egy páran, hogy mit tegyél. neked kell eldöntened, hogy mit választasz.
2013. jún. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
ezalatt az egy év alatt egyszersem hazudott nekem,és biztam benne.nemhiszem h megcsalna...elvesziteni se akarom...tudjátok,az elso nagy szerelem...:(
2013. jún. 8. 16:53
 30/30 anonim ***** válasza:
akkor szenvedj. ezt is írták már.
2013. jún. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!