Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joggal vagyok féltékeny, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal vagyok féltékeny, ha a barátom más lányoknak adja meg a telefonszámát, igaz, csak baráti célbol?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 15:48
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
énis azt érzem h sok pofon kell még...amikor megkérdeztem minek adja meg idegen csajoknak a számát,aztmondta attolmég h van barátnoje lehetnek barátai.de csak egy ismeretlen kiscsaj,aki látta otés ráírt,aztán bejelolte és elkérte...én ezen kiakadtam...
2013. jún. 8. 16:04
 12/30 anonim ***** válasza:
megértem. nem hiszem, hogy megbecsül téged.
2013. jún. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
ráadásul elkuldte,amit irtak,és úgyvolt,hogy találkoznak is ráadásul!!!!aztán a végére,nemtudom h az én hatásomra e,mert akkormár mondtam neki h ez nem esik jol,de végul aztirta oda a csajnak h nemtalálkozhatnak,mert barátnoje van.
2013. jún. 8. 16:17
 14/30 anonim ***** válasza:
miert nem jelolitek be h kapcs.ban vagytok?
2013. jún. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
bevan jelolve.:)
2013. jún. 8. 16:31
 16/30 anonim ***** válasza:
Ne féltékenykedj, hanem gondolkodj. Attól még félre fog dugni a barátod, hogy te hisztikézel... szóval döntsd el, hogy mit vagy hajlandó eltűrni és tartsd magad az elhatározásodhoz. Ebben az esetben egyértelmű, hogy a barátod NEM barátkozni akar ezzel az idegen csajjal, na most vagy legyél határozott és küldd el a macif@szára a fickót, vagy tűrd ezt a megalázást, de akkor maradj csendben, mert maganak csináltad ezt a helyzetet.
2013. jún. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
miért nem dobod ki? lehet már nem jó a kapcsolat, és be akar újitani..
2013. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Én már azon is kibuktam mikor a barátom böködött egy olyan csajt akivel előttem smárolgattak... Szóval jogosan buktál ki!
2013. jún. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
megaláztatás??aztmondta utolag hogy találkoztak is de a csaj bunronda,kovér,budos meg minden rossz amit eltudsz képzelni,megnéztem a profilját és nem a legszebb,tényleg.de félek,hogy nemvagyok neki elég jo,mert mostanában nemugy besyélunk ahogy szoktunk...sokkal tobbet veszkeszunk és még ezis.o nemértette miért akadtam ki,de neki se tetszene ha én máspasiknak adnám meg a számomat,énse fogom elturni.
2013. jún. 8. 16:36
 20/30 anonim ***** válasza:

az előttem íróknak teljesen igazuk van...még találkoztak is? és beveszed, hogy így nézett ki?

anyám...én sosem venném be. csak idő kérdése és le fog cserélni:(

2013. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!