Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez most komoly?

Figyelt kérdés

mi van a mai lányokkal?miért mindenki a kis köc.sög nyálgépeket szereti?most őszintén?izom nincs rajtuk?!!

amikor meg egy csajhoz odamegy haverom aki olyan kicsi mint azok a kis búzák csak nem öltözik b.zin meg azért edz is azt meg elküldik a csajok...pedig jóképű..

máskor meg nyígnak hogy izmos legyen a pasi..erre engem is elküldenek mert nem kell izomagyú bunkó anélkül hogy ismernének minket.máskor kérdezik sportolsz valamit? igen thai boxolok meg karatézok.erre a csaj azt mondja hogy az NEM FÉRFIAS(?????)

most akkor mivan ba.zeg döntsétek már el :D


2013. jún. 11. 18:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
S megint jön egy kisebbségi komplexusos gyökér. Nem kéne általánosítani és az írásodból ítélve pont hogy izomagyú bunkó vagy. Csak azért mert valaki nincs kigyúrva már "kis köcsög nyálgép?" moderáld magad légyszives. Nálam elsősorban az intelligencia a fontos, de abban aki másban keresi a hibát és nem magában elsősorban az nem lehet valami észlény.
2013. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Már bocs de miaz ,hogy mi van a mai lányokkal ?? Esetleg nem gondolsz arra, hogy jó sok kivétel van csak te keresel az olyanok között mint akikhez odamentél te és a haverod.... Nem érdemelnek meg titeket az ilyenek ...Persze sok olyan lány van manapság mint akikkel ti beszéltek de normálisok is vannak akik szépek, okosak stb ...!!! Keress más lányokat , hidd el van normális is bőven . ;)
2013. jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
akikre mondom hogy köc.cög nyálgép azokat ismerem és tudom róluk hogy azok,ok nélkül nem ítélkezek!
2013. jún. 11. 18:34
 14/20 anonim ***** válasza:
ilyen stílusban bármilyen jól kinéző pasit elküldenék
2013. jún. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
milyen stílusban?csak szókimondó voltam! :D
2013. jún. 11. 18:39
 16/20 anonim ***** válasza:
Somogy megyei vagy?:)
2013. jún. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
nem somogyi.
2013. jún. 11. 18:51
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem minden lány ilyen. Bármilyen hihetetlen, ez az igazság :) Én pl el nem tudnék képzelni egy olyan pálcika-divatpasit magam mellett. De el kell fogadni, hogy van akinek ez jön be.
2013. jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Már a legelső sor nyafogás, abból a stílusból amit itt előadtál, te komolyan azt hiszed, a nőkben van a hiba és nem benned?
2013. jún. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Azért van ez szívem, mert eltűntek a férfiak. :) A kis nyálas szépfiúkra meg csak a kislányok buknak, mert most ez a menő. Majd könövik.

Attól, hogy valamilyen küzdősportot űzöl, nem leszel férfi. Egy pasi nekem sokkal inkább lesz férfias, ha udvarol, nőként bánik velem és tisztel, mint 20 kg izomtól, de ugye ez manapság nem nagyon divat. Általánosíthatuk, hibáztathatsz minket, lányokat, de mivel ez a dolog oda-vissza működik, úgy gondolom, valahol a srácok is hibásak, nem de bár? :)

2013. jún. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!