Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne ezzel a helyzettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne ezzel a helyzettel kezdeni? És azzal hogy a páromnak gyereke van?

Figyelt kérdés
A helyzet: egy ideje eggyütt vok a párommal, össze is költöztünk, én 24 , ő meg 28 és van már egy 4 éves gyereke. Szeretem, imádom a páromat de a gyereke zavar.. Mikor elhozza láthatásra, hisztizik, stb, nameg a volt nője is próbált már bekavarni nekünk. Szeretném ha megszakitaná a gyerekével, gyereke anyjával a kapcsolatot, lemondana az apai jogairól, gyerektartást se fizessen, hanem inkább tegye a közösbe, költsük el másra. Szerintetek? Ezt h beszéljem meg vele?

2013. jún. 15. 17:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%

És csak most tűnt fel, hogy van egy gyereke? Rohadt gyors a felfogásod.


Ha utálod a gyerekeket, zavar, hogy valakinek van, akkor ne kezdj olyannal.


Ha te "normális családban" nőttél fel, akkor hogy esett volna, ha apád 4 éves korodban "elfelejt"? Meg mi az, hogy anyagilag ne támogassa a gyerekét? Inkább vegyetek a pénzből plazmaTV-t? Hát teljesen ostoba ku.rva vagy? Hol él az ilyen nő? a Tatuinon?


Szerintem úgy beszéld meg vele, hogy mondd el, hogy utálod a gyerekét. Páros lábbal fog kirúgni, és nem is fog sírni utánad.

2013. jún. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Elöször nem is mondta h van már gyereke,meg elvált mástól tudtam meg.. csak tudjátok, a szerelem, hülye voltam, bár majdnem kirugtam őt a hazugsága miatt... :S Taliztam is előtte néhányszor, vettem neki csokit, beszéltem hozzá h elfogadjon, először nem volt gond, csak mikor összeköltöztünk, akkor kezdődtek ezek (bár a nő előtte is kavart pl. facebookon irt nekem csúnyákat).
2013. jún. 15. 18:47
 13/16 anonim ***** válasza:
50%
Zárd el a házban azokat amik neked fontosak. Semmiképp ne beszélj erről a pároddal,ha van egy kis szíve ,fontos neki a gyereke. Amikor nálatok van próbálj türelmes és kedves lenni a gyerekkel és az ex feleséggel,hidd el ,ha a párod nem vak észre fogja venni és értékelni is fogja. Szerintem valami ovónőtől vagy gyerekpszichológustól kérj tanácsot ,hogy mit kéne tenni a gyerekkel hogy jobb legyen a viszonyotok.
2013. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Esetleg süsd meg a gyerek kedvenc sütijét,vagy édességet adj neki(lehetőleg olyat amit szeret)! Ez már egy hatalmas fejlődés lesz,ha a gyerek értékeli.
2013. jún. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Megpróbálok párommal is beszélni a helyzetről... normálisan, nem igy, hanem ahogy az utolsó 2 komizó is írta, meg megtudakolom mit szeret a gyereke, megcsinálom neki, elvisszük valahova ahova akarja... ha meg nem vezet eredményre akkor kilépek a kapcsolatból... az lesz akkor a legkorrektebb
2013. jún. 15. 21:55
 16/16 anonim ***** válasza:
50%

Csak simán, ülj le elé és meséld el ezt a fantasztikus ötletet!

"Nőt" bármikor talál másikat.

gyermeke meg állandó.

tehát remélem összepakoltat és mehetsz is ahová szeretnél.

ha egy csepp esze van a pasinak kidob!!!!!

2013. jún. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!