Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem hogy érdekeljem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem hogy érdekeljem?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátommal 4 hónap után, szeretett, de megcsalt.. részeg volt és összevesztünk. bűntudata volt, nem vallotta be csak szakított, majd megtudtam h mit tett. mondtam h nem érdekel mit csinált szeretem és vele akarok lenni. ő azt mondja megunt és nem szeret, nem hiányzok neki, nem is hiányoztam ( 1 hete szakítottunk.. ) Nagyon szeretném ha érdekelném.. írtam neki egy hosszú levelet h próbáljuk megoldani meg minden, de még nem válaszolt ( 1 órája írtam. ) Csak értelmes válaszokat kérek ! És nem. nem szeretnék jobbat, elfelejteni, túllépni, se idő majd megoldja dolgokat...
2013. jún. 25. 14:27
 1/6 Gergő Filó ***** válasza:

Figyelj! Ha 4 hónapig volt veled nem hiszem h olyan könnyen megunhatott téged. Viselkedj vele normálisan mint ha mi sem történt volna hivd el néha valahova. Ha ezt teszed akkor

(ha ő szakitott veled) elindul benne az a gondolot hogy: " Basszus biztos jó ötlet volt vele szakitani?"

Csak kedvesen aranyosan:)

Sok sikert kivánok remélem tudtam segiteni:)

2013. jún. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hülye vagy, ha ezek után még visszamennél hozzá. Majd elfelejted, ha találsz egy még jóképűbb fiút.
2013. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gergő Filó ***** válasza:

(1. válaszíró) Ha még mindig szereti akkor mit tegyen.

Pontosan tudom milyen érzés ,ha képes neki ezekután megbocsájtani akkor biztos vagyok benne hogy nagyon szereti az illetőt és ilyen szerelem ritkán van.

2013. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én fél éve próbálom visszaszerezni az exemet de még mindig nem teljesen sikerült.. :(

Első jól mondja, olyannak kell lenned amilyennek megismert. Vidám, bájos szeretnivaló és szereteted adó. A levél jó ötlet volt, én legalább 4-5-öt írtam. Legutoljára fel is hívtam. Látnia kell, hogy megváltoztál. Nem hisztizel, nyugodt vagy és mosolygós. Csak úgy van esélyed ha a jó és kellemes oldaladat mutatod.

Ha csak kifogásként mondta, hogy nem szeret és nem hiányzol de valójában még számitasz neki akkor ezzel nagy esélyed van újra. Viszont ha tényleg nem érez irántad semmit akkor sajnos tehetsz bármit nem fog visszajönni. Sajnálom.

2013. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ivan Iljics ***** válasza:
Tiniproblémák a köbön. Javaslom hogy hagyj fel a megmaradt méltóságod porba tiprásával.
2013. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta tegnap nálam volt, bár nem tudta hogy velem találkozik. Itt aludt mert nem tudott hazamenni. Összebújva aludtunk, mondta h nem kellek neki és nem szeret, nem hiányoztam, és kérte hogy ne sírjak, velem semmi baj, ő cseszte el azzal h megcsalt és hülye volt. Aztán mikor hazafele indult, megígérte hogy feloldja a tiltást, és vissza is ír. Mit gondoltok?
2013. jún. 26. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!