Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak az exemnek a szülinapjár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak az exemnek a szülinapjára? Ti szoktatok ilyenkor írni az exnek?

Figyelt kérdés
Nem váltunk el haragban, sőt mondhatni jó ismerősök, haverok maradtunk egymásnak. De már nem nagyon szoktunk beszélni egymással, mert valahol kicsit azért kínosnak érezném a dolgot. Habár mindig széles mosollyal az arcunkon köszöngetünk a másiknak ha valahol találkozunk. Valójában nem szeretnék vele jópofizni csak azért mert valamikor még szerettük egymást. Azért ez nem olyan őszinte jó viszony, mivel csak az exemről van szó. Szóval igaz barátok mi sosem leszünk. Szerintetek bunkóság lenne, ha "véletlen" megfeledkeznék a szülinapjáról? (Persze mikor együtt voltunk, tudtam mikor van a szülinapja XD Egyébként én úgy sejtem, ha nekem lenne szülinapom, ő felköszöntene) Vagy pedig felköszöntsem szülinapja alkalmából? Ti szoktatok írni szülinapjakor az exeteknek?
2013. jún. 27. 00:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
csakha akarok még töle még valamit. máskülönben bezárok minden kaput
2013. jún. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk egymásnak igen.
2013. jún. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha már nem nagyon szoktatok beszélni, akkor ne, de Te tudod N
2013. jún. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez az ufós GIF eléggé... nem is tudom... nem találok szavakat....
2013. jún. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne írni neki annyit hogy Boldog Szülinapot? Nincs abban semmi.
2013. jún. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk írni.
2013. jún. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ugye nem fogja azt gondolni, hogy még érdeklõdöm irànta?

(Egyébként erre az ufòs izére rohadtul nem voltam kívàncsi, nem is kapcsolòdik a kérdésemhez...)

2013. jún. 27. 00:34
 8/12 anonim ***** válasza:

Én szerencsés helyzetben vagyok, mert szakítás után azonnal elfelejtem az ilyen dátumokat, hiába tudtam évekig.


Ha én szakítottam és írok, akkor a másik fél szinte biztosan többet képzel bele.

Ha én szakítottam és én kapok üdvözletet, akkor azt gondolom, hogy még reménykedik a folytatásban.


Csak akkor írnék, ha biztosan tudjuk mindketten, hogy semmi esély a folytatásra, de tényleg nagyon baráti kapcsolat.

2013. jún. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan köszöntsd fel,csak ne legyen túl szívhezszóló
2013. jún. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nyilván írsz neki. Ő az exed. Valaha együtt étkeztetek aludtatok szerettétek egymást. Illik.
2013. jún. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!