Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a kelendőbb pasi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a kelendőbb pasi a csendes, kedves, okos introvertált pasik vagy a nagyszájú, kevésbé okos, társasági központi pasik?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 13:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Lovebug

Nyilván vannak ilyen pasik és ők jobban viszik a prímet, sőt még férfias nagyon okos, hűséges, extrovertált, izmos, magas, helyes pasik is vannak. Naa ők viszik igazán a prímet.

Direkt ezért tettem fel így a kérdést, hogy ezek közül, melyik a nyerőbb.

2013. júl. 1. 14:23
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is a nagyszájú, társasági, viszont ezzel együtt intelligens, talpraesett pasik tetszettek, a férjem is ilyen. Ezen kívül érzelmes, kedves, gondoskodó, ragaszkodó. Úgyhogy én a 2-es típusra szavazok, kivéve a "kevésbé okos" részt.
2013. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 kolosszus22 ***** válasza:

Nyilván a második a kelendőbb, de nem azért mert a nőknek ez a típus jön csak be. A dolog sokkal egyszerűbb, egy extrovertált alkat sokkal könnyebben ismerkedik, több helyen megfordul és így értelemszerűen nagyobb nagyobb százalékban csajozik be, mint egy visszafogottabb, kevésbé pörgős alkat. Ugyanakkor tapasztalataim szerint a partnereit is gyakrabban váltogatja az ilyen típus.

26F

2013. júl. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
valahol a kettő között...
2013. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!