Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretői státusz. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői státusz. Szerintetek van esély? Többi lent

Figyelt kérdés
4éve élek mint szerető, be kell hogy valljam, a pasi 7éve egy tényleg nem működő házasságban él/élt, mivel nem csak az elmondásaiból tudom. Már rég nem egy szobában aludttak, sőt csak egymás mellett éltek. A neje idén márciusban elköltözött a két gyerekkel együtt a gyerekek 14, és 16 évesek.Mióta elköltözött azóta próbál visszatáncolni a neje, ő azt mondja nem akarja,engem akar, de mivel a cég az asszony nevén van várni kell.(tipikus) Egymásba szerettünk és most 5 hónapos terhes vagyok, amit a napokban be is jelentett az asszonynak. Azt tegyük hozzá hogy én az elején leszögeztem ha ő nem tudja vállalni én egyedül is vállalom, mivel már volt egy baba tőle, de akkor még nem gondoltunk bele hogy ez komoly lesz.Az asszony most teljesen ki van akadva ami persze érthető, csak azt nem értem hogy a "párom" nem a teljes igazságot mondta el a nőnek, hanem ferdített hogy ő se tőle se tőlem nem akar semmit. Azt mondja azért mert nem akarja elveszíteni a céget meg a házat stb...Most akkor mit gondoljak? Érdemes rá várni? Vagy lehet hogy az asszony most fog végleg visszatáncolni? Nem kérem a trágár kommenteket mert nem miattam ment tönkre a házasságuk.
2013. júl. 8. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Kit érdekel? ha voltál olyan hülye , hogy egy ilyenbe bele menj akkor vagy talán olyan okos is, hogy valamit kitalálj! ja nem ? igen csak egy ribi vagy.
2013. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Miért akarod megszülni a gyereket? Felfogod tudni egyedül is nevelni? A pasas nem akar és nem is fog elválni, mert nem akarja a vagyon felét elbukni és a gyerekeivel haragba kenni.

Nem valószínű, hogy ferdített, amikor azt mondta, hogy tőled sem akar semmit. A szerető csak "arra" jó.

2013. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

miért kell már leszólni?? a pasi nagyon szerethette a nőjét ha megcsalta...ez az élet rendeje, nem?

olyat vegyen az ember feleségül akit SZERET...........


szerintem mivel régóta ismered és már 4 éve írtad is, eléggé ismerheted és tudhatod mit akar ő:) és hogy igazat mond e. én drukkolok neked.

2013. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Elsőnek,köszönöm a hozzászólásodat, ezért érdemes volt.

Megint mondom nem én voltam az aki belibbent és akkor most elveszlek a feleségedtől, hanem már régóta szar volt a kapcsolatuk, tudom, látom, és mivel az asszony is elköltözött nem hiszem hogy sok esély lenne hogy újra együtt lennének, a gyerekek is mondták hogy így sokkal jobb nekik.

2013. júl. 8. 23:09
 5/9 A kérdező kommentje:
második. 25 éves vagyok és szerettem volna ezt a gyereket, nem volt tervezett de úgy voltam vele ha összejön nem vetetem el, igen feltudom nevelni egyedül is szerencsére a családom mellettem áll, és nagyon várják a kis jövevényt.Igen én is attól félek, hogy nem ferdített a kijelentésével...de végül is azt nem értem hogy akkor minek mondja hogy akar engem meg a gyereket is meg velem képzeli el a jövőjét. Azt tegyük hozzá hogy külföldön vagyok a pasi külföldi és akárhányszor mondtam neki hogy haza költözöm ő mindig azt kérte hogy ne tegyem mert szüksége van rám...tudom sokszor ez a duma
2013. júl. 8. 23:13
 6/9 A kérdező kommentje:
kedves harmadik, köszönöm, hogy legalább te átérzed a problémámat és hogy drukkolsz nekünk. én is még reménykedek, csak azt nem tudom hogy meddig várjak. Így van ő otthon nem kapott semmi szeretetet se a gyerekektől se az asszonytól mindig csak állt a bál, külön nyaralások, külön programok ő meg addig dolgozott amíg ők szórták a pénzt
2013. júl. 8. 23:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülye vagy. Csak olyan vak vagy, hogy magadnak sem látod be! Jól elkúrtad az életedet!
2013. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elkúrtam az életemet miért is?
2013. júl. 9. 21:10
 9/9 Nadon Fidel válasza:

Van egy barátom...

Ő is házasságon kívül született, anyu pedig, majd én megmutatom. Jól is ment, amíg a nagyfater meg nem halt, aki összefogott mindent és mindenkit. Aztán a totális borulás. Dolgozni is kell, meg nevelgetni a csemetét, nagyon emberromboló feladat. Jaz is, és az apakép hiánya a mai napig meglátszik rajta. Ez is előfordulhat.


Ennek ellenére én is drukkolok Neked!

2016. ápr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!