Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti mennyivel fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mennyivel fiatalabb lánnyal járnátok? Mekkora korkülönbséget fogad el a társadalom? Mekkora korkülönbségre mondják, hogy "nem normális/egészséges"? Kort és nemet írjatok légyszi!

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Eddig 3 barátom volt, a legfiatalabb is 8 évvel idősebb nálam. A szüleim nem fogadták ezt el, tulajdonképpen ez volt az elsődleges oka, hogy ezek a kapcsolatok véget értek. A családom, a barátaim és a környezetemben élők szerint ez nem normális, sokan mondták, hogy menjek pszichológushoz és kezeltessem ki az apakomplexusomat. Nem értem, miért baj, ha egy érett, felnőtt férfival jobban érzem magam, mint egy 20-25 éves "gyerekkel"? Egyszerűen vonzóbbnak tartok egy harminc körüli férfit, ráadásul tapasztaltabbak és intelligensebbek. Nekem olyan társra van szükségem, aki vigyáz rám és tanulhatok tőle. Ez tényleg ennyire abnormális lenne?
2013. júl. 21. 15:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Nálam elvben 25 év az alsó határ, de csak elvben. Nem keresek 25 év alatti vagy nálam idősebbet. De mégis idősebbel vagy sokkal fiatalabbal hoz össze a sors, akkor nem tiltakozok.


37/F

2013. júl. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
"Azért, mert irigyek!" Ennél sz_arabb duma nem is létezik. Ha valakinek valami nem tetszik, akkor irigy? xD Biztos a családja is irigy, faterral az élen, mi? xD Márpedig nekik van közük hozzá... nekünk valóban nem volt, amíg a kérdező "engedélyt" nem adott arra, hogy véleményt nyilvánítsunk...
2013. júl. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Az irigység nem csak azt jelenti, hogy ők is azt akarják...
2013. júl. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Igazából szüleimnek sem sok köze lenne hozzá, felnőtt ember vagyok.
2013. júl. 21. 15:44
 15/27 anonim ***** válasza:
Csak hiszed, hogy felnőtt ember vagy... Nem akartam ennyire belemenni, meg megbántani sem akarlak, de 19 évesen mi alapján gondolod, hogy felnőtt ember vagy...? Talán már vettél magadnak lakást az évek alatt megkeresett pénzedből, független nőként éled a mindennapjaidat, te tartod el magad, stb...? Ne haragudj, de egy tizenéves szájából ez a mondat eléggé irreális...
2013. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ismerek olyan embert, aki 27 éves, a szüleivel él és nem dolgozik. Saját lakástól lesz valaki felnőtt? Hát azt kétlem. Hivatalosan 18 éves korától mindenki felnőttnek számít. Persze nem mindenki egyformán érett, ezt elismerem. Nem hiszem, hogy gyerekes lenne a gondolkodásom, el tudom intézni az ügyeimet egyedül, az hogy a szüleimmel élek nem jelenti azt hogy kézen fogva visznek el a postára.
2013. júl. 21. 15:53
 17/27 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, te határozottan primitív vagy! :)
2013. júl. 21. 15:58
 18/27 anonim ***** válasza:
Nálam 18 az alsó határ. Én szeretem, ha a lány fiatalabb vagy maximum egyidős velem. 26F
2013. júl. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, várom a többit, lehetőleg értelmes indoklással.
2013. júl. 21. 16:03
 20/27 anonim ***** válasza:
Nem vitázok veled, és mint mondtam, nem is akartam ennyire belemenni. Ha te azt szűrted le a hozzászólásomból, hogy szerintem attól felnőtt valaki, hogy háza van, akkor nekem most azt kéne a tiedből, hogy szerinted attól felnőtt valaki, mert el tud menni egyedül a postára. xD Mindegy, 19 évesen én is baromira felnőtt nőnek képzeltem magam, ez természetes. Sok sikert a pasiknál, és őszintén kívánom, hogy hosszútávú, boldog, tartalmas kapcsolatod legyen valakivel... :)
2013. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!