Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti mennyivel fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mennyivel fiatalabb lánnyal járnátok? Mekkora korkülönbséget fogad el a társadalom? Mekkora korkülönbségre mondják, hogy "nem normális/egészséges"? Kort és nemet írjatok légyszi!

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Eddig 3 barátom volt, a legfiatalabb is 8 évvel idősebb nálam. A szüleim nem fogadták ezt el, tulajdonképpen ez volt az elsődleges oka, hogy ezek a kapcsolatok véget értek. A családom, a barátaim és a környezetemben élők szerint ez nem normális, sokan mondták, hogy menjek pszichológushoz és kezeltessem ki az apakomplexusomat. Nem értem, miért baj, ha egy érett, felnőtt férfival jobban érzem magam, mint egy 20-25 éves "gyerekkel"? Egyszerűen vonzóbbnak tartok egy harminc körüli férfit, ráadásul tapasztaltabbak és intelligensebbek. Nekem olyan társra van szükségem, aki vigyáz rám és tanulhatok tőle. Ez tényleg ennyire abnormális lenne?
2013. júl. 21. 15:00
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. júl. 21. 16:08
 22/27 anonim ***** válasza:

Nálam nincs alsó korhatár,persze kislánnyal nem kezdek csak azt mondom,hogy hülyeség az olyan,hogy 19 éves még jöhet attól fiatalabb már nem.

Nem igazán számít nekem a korkülönbség,de azt szeretem ha a barátnőm fiatalabb nálam az mellékes,hogy mennyire.

2013. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
akkor leszel felnőtt ha majd nem it kéred ki 19évesen az emberek véleményét,hogy mi a normális és mi nem. ezt már elkéne tudnod dönteni, de ezt hiába mondom mert ti tizen évesek úgy is mindent jobban tudtok. de van erre egy megoldás. amint betöltöd a 18at, költözz el dolgozz és tartsd el magad. amúgy meg ha nem nagyapád korú az illető akkor nyugodtan lehetsz vele. ne azzal foglalkozz ki mit szól hozzá.
2013. júl. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Mindenkinek mást jelent a helyes és a helytelen, természetesen tudom, hogy én mit tartok annak. Én csak arra volta kíváncsi, hogy az emberek zöme mit gondol erről.

2013. júl. 21. 17:09
 25/27 A kérdező kommentje:
És nem értem miért kell gorombáskodnod.
2013. júl. 21. 17:10
 26/27 anonim ***** válasza:

Max. 1-2 évvel fiatalabbal.


29F

2013. júl. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló rátapintott a lényegre, csak épp azért nem értetted meg, mert gyerek vagy még - mit akarhat egy felnőtt férfi egy kislánytól? Te mit tudnál kezdeni egy 15 évessel?


Nem értem, hogy miért hiszi magát minden tinilány felnőttnek csak azért, mert menstruál.


Egyébként pedig az intelligencia nem kor kérdése, 11 év felett maximum műveltségről, tanultságról beszélhetünk - és az a férfi, aki egy nála fele annyi élettapasztalattal rendelkező lánnyal érzi jól magát mégis hogy lehetne intelligens? :) Gyerekek..


Ne érts félre, nekem aztán teljesen mindegy, hogy kivel mit csinálsz, sőt, még meg is értem, hogy vonzóbbnak találsz egy idősebb férfit, de ne legyenek tévképzeteid, egy idősebb, tapasztaltabb nőt nehezebb megkapni, mert hamarabb átlátnak a füstfüggönyön, erre te még szemlátomást nem vagy képes, emiatt könnyű préda vagy - ez az oka annak, hogy foglalkoznak veled, semmi más. Na jó, gondolom nem lóg a melled, meg a segged is feszes, ez a másik oka.

30F

2013. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!