Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Banderasz094 kérdése:

Miért csinálja ezt velem? Tovább lent :/

Figyelt kérdés
Nos már együtt vagyok a bnőmmel 3éve...már van pár problémám vele,hogy ő állandóan lenéz,megbánt,stb..néha kutyának se vesz.Mindig ő irányit stb,és már nagyon kivagyok idegileg hogy mit csináljak vele.Nem hallgat rám,egy tanácsot se fogad el mert az mind szar stb,és még a pláne az,ha ő be flegmázik,vissza szólok neki mert már nem birom és legszivesebben elhordanám mindennek,de mégsem teszem akkor most mit csináljak?? Most is beszolt,nem birtam nyeltem a hülyeségét már 2 hete,vissza szoltam bámm,már felsem veszi a telefont,ha majd felis veszi pattogni fog nekem vagy 2 napig.Teszem hozzá mindig fenyeget mindennel elhagy stb,de mégis szeretem,és oka nem lehet semmire,megkap mindent,szinte mindig normális vagyok,kivéve ha vissza szólok neki,+ nem is erősket szólok be neki szal,mi a francot csináljak vele?? Eszem szerint elhagynám a p*csába,szivem szerint meg szeretem keményen.
2013. júl. 28. 16:13
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
-.-" csira leszel te,egyébként hiába mondod! TÖK MIND1 NEKI! bármit teszek szar!!! Akkor már van értelme a "férfiként felnézésére???"" Egy olyan nőt érdekli már ez,aki már teljesen leszarja hogy jót-e csinálsz,és akkor is szar? hm?
2013. júl. 28. 16:30
 12/23 anonim ***** válasza:
talán kevesebbet kéne tenni érte... mivel látja, hogy még akkor is kinyalod a fenekét, ha talajparaszt veled, nem kell semmit csinálnia, csak hátradőlnie és téged csesztetni... de ha neked ez megfelel.........
2013. júl. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező. de akkor ne alázd meg magad. Légy férfi és ne keresd hagy hüljön ki az a kis szikra is. Nincs már itt csak megszokás sajnos. Egy dugásért meg ne alázd meg magad. majd fog ő még sírni. de minddel ilyen lesz mert egy lelki sérült nő lehet ez.
2013. júl. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Keményen lelki sérült,de nem miadtam,régen a szüleivel voltak problémák,sinre raktam,segitettem neki,aztán ez a hála?? Egyszerüen kajakra nem bírom,és nem is tudom hogy birnám ki nélküle,csak a remény él bennem,hogy 1x tényleg normális lessz,de egyre érzem hogy ennek annyi :////
2013. júl. 28. 16:37
 15/23 anonim ***** válasza:
Mankónak jó voltál és ennyi. meg aztán nem rakta ő sem helyre amiket kapott sok rosszat. és ilyenkor kivetül a párjára. Azt vetíti ki rád amit az apjára szeretne. sajnos ez így van.
2013. júl. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
addig hagyd el, míg te viszonylag ép lelkű vagy mellette.. figy, láttam én már, hogy egy kapcsolatban egy idegbeteg tönkreb*ssza a "szerelmét" és az a normálisabb ember teljesen megváltozik, néha nem pozitív értelemben. hagyd azt a nőt, és mentsd az irhád, hogy ne legyél lelkinyomesz a következő csajnál... légyszi. totál felesleg kiszipolyoztatni magad. itt már nem csak arról van szó, h a csaj megváltozik e jófele, hanem h téged megváltoztathat a dolog rosszfele... a belső sérülés nagyon intenzív és kitartó erejű, nagy forrása annak az embernek, akiben lezajlik. ha egy ideges és egy nyugodt ember van együtt, nem arról híres a természet, hogy mindketten lenyugszanak, hanem hogy felbőszül a nyugodt is... so, please... break up and find your peace, bro...
2013. júl. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
rájött, hogy hatalma van feletted, ezért minden módon vissza fog élni vele, ha együtt maradtok, akkor majd ne csodálkozz, ha egy szép napon majd kiderül, hogy más külykét neveled
2013. júl. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Tudjátok mit látok? Az hogy igazatok van! És valamit tényleg lépnem kellene,ameddig én is naggyábol normális vagyok:S
2013. júl. 28. 16:56
 19/23 A kérdező kommentje:
EZ egyre rosszab lett..-.-"" De már nem érdekel! Holnap megmondom neki hogy vége befejeztem vele,inkább igy dobok el 3 évet az életemből,csak szabaduljak meg tőle-.-"""
2013. júl. 29. 22:30
 20/23 anonim ***** válasza:
Ezt úgy kell venni mint tanulópénz. Hidd el, jobban jársz kérdező. Sok erőt és sikert!!! Tényleg szorítok.
2013. júl. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!