Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy elég sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy elég sok kifejezettem jó csaj felé nem érdeklődik senki?

Figyelt kérdés
van 2 barátnőm is, akiket a férfi nem eléggé hanyagol. és nem az, hogy túl nagyok az igényeik, hanem egyáltalán senki nem közeledik hozzájuk. egy fiú se, semmilyen szinten. Pedig nagyon szerintem kifejezettem nagyon szép mindkettő, és ráadásul okosak is... 18 évesek amúgy, és a kérdés csak engem érdekel, ők nem tudják, hogy feltettem, úgyhogy lécci ne írjatok nekem privit :D
2013. aug. 7. 14:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/460 anonim ***** válasza:

Haha már megint ellentmondásokba keveredsz, ha elfogult vagy akkor már nem tudsz objektív véleményt mondani, így teljesen mindegy a te véleményed mert azt nem lehet tényként kezelni :)

Azt, hogy nem rondák szívesebben dönteném el én, bár gondolom akkor nem bányarémek, a vicces hát kinek mi, a kedves az valószínű igaz lehet.

2013. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/460 A kérdező kommentje:

nem keveredek ellenmondásba, de attól hogy valakit szeretek, nem mondhatom róla, hogy szép? a kérdésbe is beírtam, hogy szerintem!.

és az tuti, hogy nem rondák. maximum nem olyan szépek mint ahogy én látom őket. de attól még nem rondák, az máshol kezdődik :)

és ha szerintetek az mindenre a megoldás, hogy igazéból rondák nemtudom a férfiak vagy a nők-e azok, akik a külső alapján ítélnek :))

2013. aug. 7. 15:42
 23/460 anonim ***** válasza:
70%
#16 Észreveszik h rájuk köszönnek, persze, de meg se fordul a fejükben, h akarhatnak tőlük vmit, mert nem látják őket pasinak. A másik, h azonnal elhajtják őket, és el is felejtik az egészet, mintha meg sem történt volna.
2013. aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/460 anonim ***** válasza:

# 23


És ha esetleg így is van, akkor mi van? Minek állna le egy nő egy olyan férfival, aki SEMMIT nem mozgat meg benne?

2013. aug. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/460 anonim ***** válasza:
Fordult már elő a világegyetemben, hogy valakinek a "gyönyörű barátnőim vannak akik még szinglik" olyan kib aszott ocsmányak voltak, mint a macskám.
2013. aug. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/460 A kérdező kommentje:

65%-os. tényleg szépek. tényleg :))

az a furcsa, hogy még felém is több pasi érdeklődik, pedig az soha nem volt kérdés, h mint már írtam nem vagyunk 1 kategória :D

2013. aug. 7. 16:15
 27/460 anonim ***** válasza:
22%
Szépek a túrót. Fejezd már be.
2013. aug. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/460 A kérdező kommentje:
te kussolj már inkább. örülnél ha fele olyan jó csajod lenne.
2013. aug. 7. 16:28
 29/460 anonim ***** válasza:
84%
#24 Az odáig rendben van, de ha valóban szép és okos lányokról van szó, akkor biztos próbálkoznak náluk jóképű fiúk is, akik még mindig nem néznek ki elég jól számukra. Ennyire válogatósnak azért nem kéne lenniük, mert egyedül maradnak. A másik, h ha egy fiú/férfi merészel külső alapján válogatni, akkor ti csajok egyből nekiestek, h mekkora egy felszínes disznó.
2013. aug. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/460 A kérdező kommentje:

hát de utolsó, a válaszolók többsége nem is azt írja, hogy biztos idegesítőek, hülyék, stb, hanem azt hogy biztos csúnyák... úgyhogy nem tudom ki a felszínesebb, de komolyan...

meg esetleg tenni kéne valamit, hogy ne minden nő utasítson el talán :))

2013. aug. 7. 16:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!