Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy elég sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy elég sok kifejezettem jó csaj felé nem érdeklődik senki?

Figyelt kérdés
van 2 barátnőm is, akiket a férfi nem eléggé hanyagol. és nem az, hogy túl nagyok az igényeik, hanem egyáltalán senki nem közeledik hozzájuk. egy fiú se, semmilyen szinten. Pedig nagyon szerintem kifejezettem nagyon szép mindkettő, és ráadásul okosak is... 18 évesek amúgy, és a kérdés csak engem érdekel, ők nem tudják, hogy feltettem, úgyhogy lécci ne írjatok nekem privit :D
2013. aug. 7. 14:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/460 anonim ***** válasza:
23%
Biztos h próbálkoznak náluk, csak ők észre se veszik, mert nem néznek ki elég jól számukra a versenyzők. Amúgy meg attól h okosak, még lehetnek elviselhetetlenek.
2013. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/460 A kérdező kommentje:

jó a szövegértésed édesem. SENKI sem próbálkozik náluk.

lehetnének, de nem azok :) de tudom, hogy neked hiába magyarázom

2013. aug. 7. 15:26
 13/460 anonim ***** válasza:
83%
Neked se jobb a szövegértésed: azért hiszik, h senki nem próbálkozik náluk, mert észre se veszik, ha nem 10/10-es pasik próbálkoznak :P
2013. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/460 anonim ***** válasza:
51%
Sajna 13-asnak igaza van://
2013. aug. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/460 anonim ***** válasza:

Most felvázoltál egy szép paradoxont :D

Mert eddig csak jó, pozitív tulajdonságokat soroltál fel, de szerintem te elfogult lehetsz velük :)

2013. aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/460 A kérdező kommentje:

mi az, hogy nem veszik észre? odamegy egy nem olyan szép pasi, hogy szia, zoli vagyok és nem látják? vagy mi?

mellesleg ha csak a 10/10-es pasiknak lenne barátnőjük, szinte senkinek sem lenne :))

2013. aug. 7. 15:30
 17/460 anonim ***** válasza:
92%
Mán' megint... Ez az 55%os annyira 'bölcs'.
2013. aug. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/460 A kérdező kommentje:

amúgy igaz, 100% hogy elfogult vagyok, mert nagyon szeretem őket, de ha mondjuk szerintem gyönyörűek, akkor biztos nem lehetnek rondák :D

abban, meg hogy viccesek, kedvesek nem tudom mennyire lehet elfogultnak lenni :D

2013. aug. 7. 15:32
 19/460 anonim ***** válasza:
100%

az a baj hogy a túl szépek se sok mindenkinek kellenek, mert ahhoz már beképzeltség szintű önbizalom kell sajna :/


bár én bevállalnék pár randit azért egy topmodell szintű lánnyal ha érdeklődik, de lehet nem érezném magam annyira jól vele magam mint egy normálisabban széppel, érted.

2013. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/460 A kérdező kommentje:
ha már önbizalommal kapcsolatban van rossz tulajdonságuk az inkább az, hogy nincs nekik :D nem topmodellszintűek, egyszerűen csak szépek :) és tényleg nem csak szerintem :)
2013. aug. 7. 15:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!