Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szülei nem állnak vmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szülei nem állnak vmi jól, az apja nemsokára munkanélküli lesz, mert egy másik főnök veszi át a vállalatot, privatizálva lesz. A pasim úgy van vele, hogy neki kell segitenie a szülein, ez normális?

Figyelt kérdés
Az a baj itt, h amikor a közös jövőnkről beszélünk, akkor is ez merült fel, hogy minden attól függ, h mi lesz a szüleivel. Én egy másik városban tervezem beírni a mesterit, és úgy volt sokáig a terv, hogy ő is ott vállal munkát, és összeköltözünk. Most meg másképp van a dolog.. mondom neki, hogy dehát ha lesz gyerekünk, akkor csak hétvégén fogja látni az apját? Erre megkérdezi, h milyen gyerek? 23 vagyok, még egyáltalán nem tervezem, de ha pár év múlva igy fogom gondolni, hogy akarok? Ő meg azt mondja, hogy miattam lett házasságellenes, mert én az vagyok. Ok, igy fiatalon naná, hogy nem ez az első dolgom, amikor még nincs diplomám meg állásom, és igen, nem igazán hiszek a házasságban, de azért kimaradni se akarok belőle..... kérdeztem tőle, hogy akkor ez a mi kapcsolatunk nem is fontos? Nem mondott semmit, mert azt mondta, ha mondana vmit, akkor kifprgatnám..... kicsit kétségbe vagyok esve, de remélem, hogy ez csak átmeneti.

2013. aug. 11. 13:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ember, szállj le a magaslóról végre! Szépen rendeződik anyagilag, ti tanultok végeztek és ha ezek rendben lesznek elvesz. Ne ezen agyalj, hanem azon, hogy szerinted mért nem normális az, hogy azzal foglalkozik, hogy hogy tehetné normálissá a szülei és a ti életeteket. Nekem személy szerint tele lenne a hócipőm a rinyálásoddal, meg azzal hogy "jaj mért nem most azonnal akar tőlem gyereket" meg ezzel a "mért akar segíteni a szüleineken?" Épp te magad írod, hogy a szülei tudnának TITEKET segíteni mert TI sem álltok sehogy, akkor meg? Nem logikus, hgy kihúzza őket a sz*rból, hogy később fordított lehessen a fölállás? Ne rinyálj.
2013. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Azért mert előtte már volt egy pasim, aki az anyjával lakott, és mindent úgy csinált ahogy az anyja mondta. Egyszer szex közben kezdett el öltözni, mert az anyja felhívta. Nem rinyálok, csak akarom tudni, h az időmet vesztegetem-e, és keressek egy olyat, aki majd komolyan gondolja velem, vagy ez majd rendeződik. Mert ha átveszi tőlük a csirkebizniszt, akkor itthon kell maradnia, én meg Magyarországon leszek mesterin, illetve ott fogok dolgozni. És bocs h nem akarom 30évesen távkapcsolatban/távházasságban lenni.
2013. aug. 12. 11:07
 13/22 A kérdező kommentje:
*nem akarok
2013. aug. 12. 11:07
 14/22 anonim ***** válasza:
Szereted te egyáltalán a fazont? Egy dolog hogy dolgoznia kell neki is de ezzel RAJTAD is segítene.. ez gondolom világos
2013. aug. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Világos, ne rinyálj már..... csak próbálom itt megoldani a dolgot, h ne őrá zúditsam mindezt.. nahh.. csak rossz, h nem tudom, h akar-e vmit.. mert mások meg már 18-19évesen simán eljegyzik egymást, aztán ki nem sz*rja le h van-e háttér vagy nincs..
2013. aug. 12. 11:25
 16/22 A kérdező kommentje:
És persze h szeretem, de egy 27évestől vmi mást várok el, mint csak járást.... h mondjam ezt szépen....
2013. aug. 12. 11:25
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Közben újra elolvastam, látom 23 éves vagy. NYUGI! Ne azzal foglalkozz, hogy mások 18 évesen összeházasodnak boldogan eltöltenek 2-3 évet és válnak. Gondolom nem ezt szeretnéd. A csávó (szerintem) a férjjelölted egy igazán rendes, normális ember aki jót akar. Nagy szerencse, hogy ezeket itt írogatod, nem pedig neki mondod (kapcsolatotokra nézve szerencse).

2013. aug. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Végre vki megért:)))
2013. aug. 12. 12:43
 19/22 anonim ***** válasza:
Igen pár hozzászólásomban már megértettelek..
2013. aug. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem neked csak az kell, hogy elmondhasd, hogy férjnél vagy. Mert mi lesz ha -30 évesen még sosem voltam férjnél .....ááá, nem számítok embernek.

Amúgy csak egy kis számítő ri.banc vagy. Csak azért segítenél, mert késöbb kell a hapsi szüleinek a pénze.

Lehet lepontozni.

2013. aug. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!