Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szülei nem állnak vmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szülei nem állnak vmi jól, az apja nemsokára munkanélküli lesz, mert egy másik főnök veszi át a vállalatot, privatizálva lesz. A pasim úgy van vele, hogy neki kell segitenie a szülein, ez normális?

Figyelt kérdés
Az a baj itt, h amikor a közös jövőnkről beszélünk, akkor is ez merült fel, hogy minden attól függ, h mi lesz a szüleivel. Én egy másik városban tervezem beírni a mesterit, és úgy volt sokáig a terv, hogy ő is ott vállal munkát, és összeköltözünk. Most meg másképp van a dolog.. mondom neki, hogy dehát ha lesz gyerekünk, akkor csak hétvégén fogja látni az apját? Erre megkérdezi, h milyen gyerek? 23 vagyok, még egyáltalán nem tervezem, de ha pár év múlva igy fogom gondolni, hogy akarok? Ő meg azt mondja, hogy miattam lett házasságellenes, mert én az vagyok. Ok, igy fiatalon naná, hogy nem ez az első dolgom, amikor még nincs diplomám meg állásom, és igen, nem igazán hiszek a házasságban, de azért kimaradni se akarok belőle..... kérdeztem tőle, hogy akkor ez a mi kapcsolatunk nem is fontos? Nem mondott semmit, mert azt mondta, ha mondana vmit, akkor kifprgatnám..... kicsit kétségbe vagyok esve, de remélem, hogy ez csak átmeneti.

2013. aug. 11. 13:12
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Mindenki magából indul ki, kedves utolsó. Egyáltalán nem kell senkinek a pénze, meg tudom teremteni magamnak is. Sajnálom, ha nem ért el hozzád a kérdésem lényege.
2013. aug. 13. 01:19
 22/22 A kérdező kommentje:
Ja és azt is képzeld el, h eddig jól álltak a szülei, és NEM kellett az ő pénzük. A nyaralást is mindenki fizette magának.
2013. aug. 13. 01:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!