Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Azt ha egy olyan valaki küld el a fenébe bunkón akit szeretsz?
2013. aug. 12. 14:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:

Megnevettettél, köszönöm :)

Elmondanád mi miatt vagy ennyire kiakadva a lányokra? Komolyan érdekel...ha gondolod írd meg priviben...

Amúgy a molett/szépséghibás lányok nem kaphatják meg legtöbbször, azt a pasit akire vágynak, míg az aranyos szexi csajok azt a pasit szédítik akit csak akarnak...szóval az élet igazságtalan, fogadd el :)

2013. aug. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
Igen, ám csakhogy amíg a szépséghibás lányoknak mindig van pasijuk és még válogathatnak is, addig a csúnya vagy közepes kinézetű pasiknak csak ritkán és akkor is olyan szépséghibás, de alattomos, torzult jellemű és személyiségű lányok szívatgatják őket, mint amilyeneket fent leírtam. Ez nem igazságos, mivel mi is pont úgy megérdemelnénk, hogy legyen egy csúnya barátnőnk, mint ahogy nektek is kijut, hogy legyen baárototok, ha az egy csúnya bunkó alak is. Sőt, méginkább.
2013. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:

"szóval az élet igazságtalan, fogadd el :)"

Jah, és az alattomos, torzult jellemű és személyiségű jelzők mellé a "cinikus gonoszt" is odatenném, ha már erről a embertípusról van szó.

2013. aug. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer pofára ejtettek és azt hiszed mindent tudsz az életről?! Ugyan már...Ha te is nap mint nap el kellene viseld az emberek beszólásait/gonoszkodását és azt, hogy első ránézésre már el is ítélnek, nem így gondolkodnál...Könnyű mindenért mást hibáztatni, de néha magába is nézhet az ember...ajánlom neked is. És nem cinikusságból írtam azt, hogy az élet igazságtalan...sajnos én is megtapasztalhattam...
2013. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
Elviseltem én is, és ami az embereket illeti, én is kaptam eleget. Ezt a szöveget inkább hagyd.
2013. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
Hát ha másokkal is ilyen lekezelő vagy, akkor ne is csodálkozz...
2013. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
Sajnálom, nem akartam lekezelő lenni. De értsd meg tényleg így van.
2013. aug. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy mindkét nemben vannak érzéketlen egyedek :)
2013. aug. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem olvastad el, amiket írtam az előbb, vagy szánt szándékkal figyelmen kivül hagytad, vagyis nem vettél emberszámba (női fennsőbbség-érzet), ami nagyon megalázó a számomra.
2013. aug. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
Elolvastam, de abba nem egyezek bele, hogy csak a nők a hibásak és mi tehetünk mindenért...és szegény pasikat mindenki csak szívatja!
2013. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!