Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Azt ha egy olyan valaki küld el a fenébe bunkón akit szeretsz?
2013. aug. 12. 14:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/71 anonim ***** válasza:

Relatív, kinek mi a szép, szexi, kinek mitől helyes egy srác és sem (vagy mitől szép egy lány), és szerintem az elutasítás sem azon múlik - volt már, hogy egy sokak által gyönyörűnek mondott volt osztálytársnőmet utasított vissza egy (szerintem és a baráti kör szerint is) teljesen átlagos srác... Olyan is volt, hogy engem utasított vissza egy fiú, és mint utólag kiderült, minden ismerősünk azt hitte, hogy azért nem jöttünk össze, mert én utasítottam el őt... Jó, nyilván ebben nem csak a külső lehetett benne, de nagyon ledöbbentek. Mondhatnék még több példát is, de világos, hogy nem ezen múlik, nem kell itt általánosítgatni. Persze vannak olyan nők és férfiak, akikért a nagy többség odavan, de olyan soha nem lesz, hogy valaki mindenkinek tetszik. És ha igazi érzésekről van szó, akkor meg végképp nem a külső az elsődleges véleményem szerint.


DE HOGY A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJAK:

Kérdező, nem tudom, milyen viszonyban voltatok az 'elküldés' előtt, de nem lehet, hogy mégsem olyan az adott ember, mint amilyennek hitted? Gondolom nem a bunkókkal szimpatizálsz... Talán még segíthet is ez abban, hogy elfelejtsd, hiszen ha ilyen tapintatlan volt, valószínűleg meg sem érdemel téged.


20/L

2013. aug. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!