Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Azt ha egy olyan valaki küld el a fenébe bunkón akit szeretsz?
2013. aug. 12. 14:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
Hát az nem elég, hogy nem egyezel bele. Érvek kellenek. Ami tény: a csúnya nőnek van lehetősége válogatni, ezért, ha olyan pasit kap, aki átb*ssza, ő a felelős, nem kell sajnálni. A ronda, vagy közepesen jóképű pasinak gyakran nincs választási lehetősége, ezért bár szintén ő a felelős, érthetőbb a helytelen döntés.
2013. aug. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
A ronda pasik is válogatnak, mert annál próbálkoznak, akinél akarnak!
2013. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
A ronda pasik nem válogatnak, mivel nem is próbálkoznak. Mert, ha két szó után mindenki kiröhögi, vagy lekoptatja őket, akkor egy idő után elmegy a kedvük és nem fognak próbálkozni senkinél (szörnyű, ilyenek ezek az elpuhult, férfiatlan férfiak... nem is értem, hogy miért). De van, hogy úgy odapottyan melléjük valaki, és arról beszélek.
2013. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
Na persze, van olyan is, aki mindenkinél próbálkozik, akár szép legyen a lány, akár csúnya, és elviseli a sérelmeket. Az ilyen ember vagy baltás gyilkosként végzi, vagy reménytelen idióta, nulla önértékeléssel.
2013. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:

Tudod mit? Nem mindenki utasítja vissza a ronda pasikat, mert van akinek a belső fontosabb.

Sajnos, nem fogom folytatni ezt a szájharcot itt veled, mert nyilvánvalóan egy múltbéli sérelmeden nem tudtál még túllépni, és azt hiszed, hogy azzal, hogy minden nőt lemocskolsz elérsz valamit, de sajnos tévedsz. Ez az általánosítgatás, amit te itt véghezviszel, csak a te téves felfogásod bizonyítéka. Sajnálom, hogy valaki ennyire nagyon megszívatott téged, de általában 2 emberen múlik a dolog...Kívánok neked kellemes éjszakát és remélem, valaki egyszer megmutatja, hogy mennyire tévedésben vagy(ez alatt azt értem, hogy találsz egy értelmes társat és már nem lesz kedved szemétkedni minden nővel) :)

2013. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:

Tudod mit? Nem mindenki utasítja vissza a ronda pasikat, mert van akinek a belső fontosabb. 


Ez egy marhaság, mindenki ezt szajkózza, de senki sem gondolja komolyan, sőt, ha kiderül, hogy a pasi ronda, akkor szokta mondani a csa, hogy „hoppá, barátom van”.


„Sajnos, nem fogom folytatni ezt a szájharcot itt veled, mert nyilvánvalóan egy múltbéli sérelmeden nem tudtál még túllépni, és azt hiszed, hogy azzal, hogy minden nőt lemocskolsz elérsz valamit, de sajnos tévedsz.”


Azért nem folytatod, mert nyilvánvalóan nincs igazad. Nem akarok semmit em elérni vele, azért harcolok, hogy az igazság napvilágra kerüljön, ez nekem sokkal fontosabb, mint bármelyik nő.


„Ez az általánosítgatás, amit te itt véghezviszel, csak a te téves felfogásod bizonyítéka. Sajnálom, hogy valaki ennyire nagyon megszívatott téged, de általában 2 emberen múlik a dolog...Kívánok neked kellemes éjszakát és remélem, valaki egyszer megmutatja, hogy mennyire tévedésben vagy(ez alatt azt értem, hogy találsz egy értelmes társat és már nem lesz kedved szemétkedni minden nővel)”


Ohh, annyira imádom ezt a szolidaritást...

2013. aug. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
Vedd, aminek akarod, de én legalább nem szemétkedek és nem álszenteskedek. Te egy vagy a sok pórul járt srác közül, én meg egy a sok pórul járt lány közül. Érvelgethetünk itt egész este, mert én nem tágítok az igazam mellől és ahogy látom, te sem.
2013. aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
Igen, csakhogy igazam neked van, neked csak demagóg szöveged.
2013. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
*igazam nekem van
2013. aug. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
Te is csak egy vádaskodó pi..hiányos srác vagy, aki azt hiszi, hogy azzal, hogy mocskolja a nőket, és isteníti a férfiakat, elér valamit. Nincs igazad, és ezt te is tudod. Gondolom a való életben egy kis besz..i vagy, aki oda sem mer menni a csajokhoz és elvárja, hogy a csajok kezdeményezzenek. Na hagyjál már ezzel a "mi, szegény elnyomott férfiak" szöveggel, mert elég unalmas! Persze, mert nektek aztán minden jár. Ti, ha megnéztek egy csajt a barátnőtökön kívül vagy esetleg meg is du.gjátok, az a mentség, hogy ez az ösztön nálatok. Persze, ha egy csaj csinál ilyet, akkor az már egyből ri...c. Ha ti csaltok meg valakit, akkor biztos nem adta meg azt, ami kellett nektek az ágyban. Ha egy csaj csalja meg a pasit, akkor szegény srác, mindent megadott a csajnak, de annak viszketett a pi..ja más fa...k után....és még sorolhatnám. Szóval jó nyugodtan feld..hatod magadnak az érveidet és az igazadat is, habár az utóbbit nehéz lesz, mert az neked nincs! És elnézést, hogy kissé trágáran fogalmaztam, de egy ilyen kis szájhős nagyon idegesítő tud lenni. Amúgy ezzel a felfogásoddal biztos, hogy nem fogsz normális csajt találni, ami nagy szerencse, mert pokollá tennéd bármelyik nő életét a kis "felsőbbrendűségeddel"!
2013. aug. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!