Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma egy rövid ruha volt rajtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma egy rövid ruha volt rajtam, éppen főztem amikor a párom a hátammögé állt és belenyult a bugyimba. Én erre jól pofonvágtam, hogy mit képzel magáról, és még ő van megsértődve. Szerintetem melyikőnk a hibás?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 15:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
63%
prűd vagy?
2013. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
52%
Jesszusom, szegény párod, lassan kiírsz egy kérdést, hogy miért csalt meg téged.
2013. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként máshol miért nem lehet? Szexes lesz a konyhakő?
2013. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 A kérdező kommentje:
Eddig sosem csinált ilyet, nem értem mi jött rá. Pont főzés közben? Ráadásul nem is húsz éves már.
2013. aug. 12. 15:31
 15/77 anonim ***** válasza:
30%
Na, most csak a kéjben vonagló szexistennők fognak válaszolni, kérdező, lemondhatsz arról, hogy valaki is félretegye saját magát, és elképzelje, hogy mondjuk te nem szereted az ilyen akciókat. "De hát... de hát... hogy lehet, hogy te nem, mikor ÉNÉNÉNÉNÉNÉNÉNÉN igen??????"
2013. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:
71%

Az én férjem ma pont ezt csinálta és én is pont főztem. :D

Ezért pofon vágni? Hülye vagy. :))) Majd ha ezt mással csinálja...akkor.

2013. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
75%
Te jó ég!Nem egy idegenről beszélsz,hanem a párodról!Ha épp ne vagy kíváncsi rá,akkor mond neki,hogy majd később,de hogy felképeled...Már ne is haragudj,de ez egy normális kapcsolatban nem így működik.
2013. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
53%

Pofon nem vágtam volna, de értem a kérdező gondját.


A férfiak egy részének attól áll fel, ha a nő, alárendelt szerepben csinál vmit. A főzés, takarítás, térden sikálás bizonyos férfi típust beindít. És akkor meg akarják egy hatalmas merev f-szal lepni a párjukat.


Őszintén szólva ha egy nő éppen főz mos takarít a háta közepére sem kívánja a szexet.

2013. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
62%
Ja, mert játékosan nem lehet leszerelni, csak ha pofon vágja. Ehhez nem kell szexistennőnek lenni, csak normális párnak.
2013. aug. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:
81%
A pofon vágás nagyon durva reakció volt. Viszont érdekes, nem először hallom, hogy a nők nagy része utálja, ha a konyhai ténykedés közben "fogdossák" őket. És ez komoly !
2013. aug. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!