Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma egy rövid ruha volt rajtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma egy rövid ruha volt rajtam, éppen főztem amikor a párom a hátammögé állt és belenyult a bugyimba. Én erre jól pofonvágtam, hogy mit képzel magáról, és még ő van megsértődve. Szerintetem melyikőnk a hibás?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 15:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
44%
38-as, te sem lehetsz egy szenvedélyes asszonka...
2013. aug. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:
55%

Ha éppen nem rántott húst, vagy olyasmit süötöttél, akkor igazán lehúzhattad volna a gázról a fazekat egy időre.

:-DDDDDDDDDDD

2013. aug. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
78%
Legközelebb, ha a férjed mondjuk hegeszt a melléképületben, hátulról kapd el a t..eit. Lesz összehasonlítási alapod.
2013. aug. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
26%

35: Pontosan azért pontoztak és u_attak le, mint engem. (34-es voltam).


Van, aki nem bírja ezt a stílust, én sem bírom. Mindennek megvan a helye és az ideje.


Olvastam a válaszokat, és megdöbbentem az érzelmi anafabétizmusom és az empátiahiányon. És éppen ma jelent meg valamelyik gagyi lapban, hogy a magyarok mennyire ÉRTENEK a családi dolgokhoz, a pénzhez és a műszaki dolgokhoz pedig nem...hahahaha!


Tisztelet a kivételnek.


Ha engem taperálna hirtelen a férjem főzés közben, én is odacsapnék egyet, az biztos. És nem azért, mert nem szeretem a szexet, hanem azért, mert nem szeretném sem a kezem felszabdalni, sem pedig hónapokig a bőrklinikán feküdni két liter forró leves miatt...na utána biztos nem fogdosna a férjem (ha élve maradnék), mert akire ráömlik két lityi forró leves, az minden lesz, csak nem egy szexdémon.


Kérdező: egyértelműen a férjed a hibás. Jó volna, ha megbeszélnéd vele a dolgokat, mert valójában a szexualitásban és a mentalitásban levő nagyon erős különbségek és a nagyon eltérő életstílus teszi tönkre a házasságokat - nem pedig az, hogy a pasi hátulról jön vagy nem.

2013. aug. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem prűd vagy :D velem napi rendszerességgel eljátssza ezt a párom és imádom :D:D
2013. aug. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 anonim ***** válasza:
79%

Egy csöppet túl reagáltad, szegény pasid... a kis akciód után nem csodálom ha alig mer ezután próbálkozni!

Figyelj ha ennyiért pofon vágtad nem csodálom, hogy megsértődött, én is ezt tettem volna a helyében, szebben is elintézhetted volna!

Az én párom sem 20 éves mégis fogdos pl ha főzök vagy valamiért lehajlok stb.

2013. aug. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 anonim ***** válasza:
84%

az ilyesmi a hálószobába való? máshová nem???

Valószínű a férjed másképp gondolta, ezért akarta kicsit feldobni a házaséleteteket...

Szép szerelés mondhatom! Mondhattad volna, hogy fáj a fejed, vagy megjött, vagy valami hasonló...de nem, te pofán vágtad!

Ne aggódj, többé nem lesznek ilyen problémáid vele! Hamarosan akad neki egy olyan, aki nem csak a hálószobában képzeli el a szexet, te pedig azt csinálhatsz utána a hálószobában vagy a konyhában, amit csak akarsz! Mert senki nem fog zavarni... :D

2013. aug. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 anonim ***** válasza:
83%

Tényleg attól függ éppen mit csináltál, elég kevés az infó. Ha a hátad mögé lopakodik észrevétlenül és alád nyúl, miközben te éppen a forró levest kavargatod és ijedtedben magadra öntöd, vagy ahogy én is, a rántást (már írtam az előbb), vagy ha éppen zöldséget darabolsz és megvágod magad, akkor ez nem romantikus, nem szenvedélyes, nem jópofa, hanem balesetveszélyes és elég fájdalmas élmény és mint nekem, akár maradandó sebhellyel is járhat.

Aki szerint ez olyan szexi, az nem normális.

(Mielőtt rám lehurrognának itt az önjelölt szexistenek/istennők, hogy "prűűűűd": alapból szenvedélyes típus vagyok és bizonyos helyzetekben kifejezetten élvezném az ilyen konyhai jeleneteket, de nem mindegy, hogy elcsábítanak, vagy a frászt hozzák rám)


A pofon viszont, ahogy már írtam, a legrosszabb, amit tehettél, a párod csak kedveskedni akart (már ha nem kamu a kérdés). Azt meg pláne nem értem, hogy "mit képzel magáról". Mit képzelne, csak nem vagy neki tiltott terület, nehogy már ne lehessen hozzád érni! Viszont azt meg lehet normálisan is beszélni, hogy amikor valami forró kajával bánsz éppen, akkor ha lehet, azért ne lepjen meg így, mert rossz vége is lehet.

2013. aug. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 anonim ***** válasza:
39%
Ez tuti kamu.
2013. aug. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim ***** válasza:
74%

Biztos én vagyok a hülye, de itt ujjazásról, meg szexről beszél mindenki, pedig csak benyúlt a párja bugyijába (talán mert érezni akarta a fenekét). Valószínűleg nem is lett volna folytatása a pofon nélkül sem, de hát ezt nehéz megítélni ugyanúgy, mint azt, hogy esetleg egy gyors kufircra vágyott.


Ok, megértem az aggályokat, miszerint leforrázzhatta, megvághatta volna magát, magukat!

De, hasonló eset velem is előfordult már!

Mint pasi, tudom, hogy ha egy rövid ruhán keresztül akarok bugyiba nyúlni, akkor előtte azt a ruhát fel kell húzni, le kell tépni, de mindenképpen el kell tüntetni ideiglenesen az útból.

Tehát nem "egymozdulatos" a történet.


Szóval nekem az jön le, hogy a kérdezőnek nem az volt a baja, hogy úristen mi történhetett volna ha kiborúl, megcsúszik, ráömlik, hanem hogy neki ne okozzanak meglepetéseket hátulról.


Ezt egy pofonnal lereagálni...


Felteszek egy másik kérdést, más szemszögből!

A férjem megütött a konyhában, szinte minden ok nélkül...

Mit tanácsoltok?

2013. aug. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!