Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma egy rövid ruha volt rajtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma egy rövid ruha volt rajtam, éppen főztem amikor a párom a hátammögé állt és belenyult a bugyimba. Én erre jól pofonvágtam, hogy mit képzel magáról, és még ő van megsértődve. Szerintetem melyikőnk a hibás?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 15:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
69%
Te vagy a hibás, ez nem is kérdés...
2013. aug. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
43%
Döntsétek már el, itt prűd a kérdező, mert épp a konyhában tett-vett, és nem volt szexre állva az agya, a nő, akinek 3 éve nincs szex a férjével, mert nem áll fel neki, az meg qrva, mert szexelni akar.
2013. aug. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
48%

Én ugyan nem vágtam volna pofon, de szó szerint a hajam az égnek áll, ha bunkózik ilyennel. Akadt már ki a férjem mert a szerinte kedves fenékmarkolászást leállítottam konyhában, mosás közben, buszon...

Nem arra való, hogy csak úgy, mint egy macska fejét simogassuk. A gyengédséget és a vágyat más testrészek érintésével is ki lehet fejezni. Nem kell ahhoz az ember fenekét tapizni.


A nő meg lehet sértődve, mert a férfi semmibe veszi a szokásait, a férfi meg a "jogos" pofonon duzzoghat. Jah mindkettő feleslegesen.

2013. aug. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
76%
52-es: a kérdezőnek nem csak a főzés közben nem áll sexre az agya. ő maga írta, hogy csak a hálòba valò dolog ez. Tiszta sor h. veszélyes ha valaki emiatt megijed. De itt a kérdező nem megijedt. Ő azon háborodott fel, hogy a férje megkívánta a kisruhában. Amit én furcsállok, mert ez egy inkább szenvedélyességre utal, ami pedig jò ha van egy kapcsolatban.
2013. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
73%

nemrég volt egy kérdés, miből gondoljuk valamiről, hogy kamu.

Erről most az a véleményem, hogy aki annyira szemérmes, hogy ezért pofon vàgja a férjét, szex csak a hálóban, mert ott a helye, az nEv nélkül sem tár ilyent a nyilvánossAg elé.

2013. aug. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
63%

Értelek. Én sem táncoltam volna örömtáncot a helyedben...de, azért pofon vágni nem kellett volna. Mindketten hibásak vagytok. A párod azért, mert nem tudta jól felmérni a helyzetet és gyakorlatilag tiszteletlenül benyúlkált oda, ahová nem mindig célszerű... Te pedig azért, mert pofon vágtad. Meg kéne beszélnetek, hogy neked az ilyen szituk nem jönnek be...így legközelebb már nem kéne őt pofon vágnod...



u.i.: ja, és attól mert valakinek nem jön be ez a főzés közben a konyhában, csak úgy hátulról hipp-hopp bugyiba benyúlós dolog, még korántsem jelenti azt, hogy prűd lenne! Ezzel az erővel meg rib.ancozni lehetne azokra, akik meg bárhol bármikor nyúlkálhatóak.............. Itt is bejön az, hogy nem vagyunk egyformák, de ettől még senki sem jobb,több vagy tökéletesebb a másiknál!

2013. aug. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
46%

Gratulálok!

Az ipari daráló nyúlna hozzád egy ilyen után...

2013. aug. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
72%

"ő maga írta, hogy csak a hálòba valò dolog ez"


Éééés? Engem nem érdekel, hogy a kérdező hol szexel. Ha ő csak a hálóban szeret, akkor szexeljen ott. Ehhez csak annak van köze, akivel szexel. Aki a párja. Aki ismeri. Aki tudja, hogy ő csak a hálóban szeret szexelni.

2013. aug. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:
75%

Ugye te vagy az, aki korábban azon nyafogott, hogy zavarja, ha a férje alvás közben itt-ott, intim helyeken fogdossa? Mert a stílus ugyanaz.

Meglehetősen prűd és primitív vagy kedves kérdező. Ha valami nem tetszik a férjed vislkedésében, akkor azt szépen kulturáltan is lehet felé jelezni, nem fizikai erőszakkal. Vegyél visza magadból, mert hamarosan nem lesz férjed, aki le akarna veled feküdni.

2013. aug. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:
39%
ez legyen életed legnagyobb problémája...de most komolyan.
2013. aug. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!