Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma egy rövid ruha volt rajtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma egy rövid ruha volt rajtam, éppen főztem amikor a párom a hátammögé állt és belenyult a bugyimba. Én erre jól pofonvágtam, hogy mit képzel magáról, és még ő van megsértődve. Szerintetem melyikőnk a hibás?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 15:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:
63%
Vagy dörzsivel mossa az ura fogdosta bőrét.
2013. aug. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 anonim ***** válasza:
30%
Lehet h. a kérdező átgondolta és most békülős szex van, azért nem ír.
2013. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:
62%
azért azt észre lehet venni ha valaki a hátad mögé lopózik és a ruhádon matat. sőt, egy ilyen prűd muffnak már olyan kifejlett receptorai vannak, hogy amikor a férje befordul az utcába a kocsival, rá is kezdi a fáj a fejem nyavajgást, és ezt mantrázza míg az ura be nem lép az ajtón :D
2013. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:
75%

Vagy az is lehet,hogy a Kérdező kicsit sem szereti már a párját, csak még magának sem vallotta be.

Most ezermillió az esély, hogy lepontoztok, meg prűdnek állítotok be, de engem is húzott már fel azzal egy exem, hogy hozzám ért (mondjuk le nem ütöttem, de így visszagondolva, elég csúnyán néztem rá, és nem is valami kedvesen közöltem, hogy semmi szex).

Kezdett kihűlni a kapcsolat, és már nem éreztem különösebb izgalmat, ha szexre került a sor, inkább csak olyan elment egynek érzésem maradt utána.

Aztán úgy alakult, hogy 2 hétig nem találkoztunk, és amikor újra együtt voltunk, néhány - részemről langyosan viszonzott- csók után megfogta a mellem, teljesen kiakadtam.

Soha azelőtt, és azóta sem fordult elő velem ilyen, de akkor olyan hülyeségek futottak át az agyamon, hogy magam sem hittem.

Arra gondoltam, hogy na itt ez a férfi,úgy kezel, mint egy húsdarabot, azt hiszi az én mellem az övé is, meg biztosan azt is hiszi, hogy joga van hozzám nyúlni, stb..

Magamra se ismertem ilyen érzésekkel. Pár napra rá elhagytam, de magamban hihetetlen undorral voltam iránta.Mintha legalábbis erőszakot akart volna tenni rajtam. (szó nem volt róla, hogy agresszívan közeledett, ez csak az én fejemben volt ennyire sokkoló)

Talán utólag magyarázom be, hogy azért zavart az érintése, mert - bár még nem realizáltam - de már nem szerettem, és idegenként tekintettem rá?

Azóta sem tudom, de szerintem ha akkor tovább próbálkozik, én is megütöm, annyira zavart,amit csinált.

Talán a Kérdezőre is ilyen dilihopp jött rá.

2013. aug. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:
81%
Bujna a fene ezek utän ágyba vele:D
2013. aug. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, a férj bosszúja utolérte a kérdezőt.
2013. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 anonim ***** válasza:
Még néhány év, és eltunik az életetekbol a szex és a romantika. Szép volt.
2014. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!