Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom csapatépítő tréningre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom csapatépítő tréningre megy 3 hétre munkatársaival, akiknek harmada nő. Ott alszanak, egész napot együtt töltik. Nagyon féltékeny vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
kezdek bele betegedni a tudatba, képzelgek,h biztosan meg fog csalni hisz úgysem tudom meg. hogyan tehetném túl magamat ezen? párom imád, szeret, nagyon szerelmes mégis félek..
2013. aug. 28. 20:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

ha meg akar csalni akkor bármiko megfog nem csak a csapatépitő tráningen..ez hülyeség, lehet h a melohelyén is megtud akkor mi van? Ne állhatsz örökké a sarkában és magad is tönkreteszed. AMig nem ad okot rá addig bizz benne.


Ez a "mi lesz ha..." ilyen meg egyszerűen nincs.

2013. aug. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Az előző pasimnál nekem is ez volt, nem voltam vele őszinte, mert ő se velem.. a mostaninál másképp van. Ennyi:D
2013. aug. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat .kérlek adjatok tippeket,hogy ne gondoljak hülyeségekre mert tönkre teszem magam vele :/
2013. aug. 28. 20:18
 14/25 anonim ***** válasza:
foglald le magad: tornázz, sétálj, barátnőkkel, haverokkal menj el meginni vmit....
2013. aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
menj vele te is, és majd gruppenbe nyomjátok
2013. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Látom, itt mindenki egy tökéletes, szent, vakmerő, bátor és teljesen racionális közösség tagja, úgyhogy joggal szidnak téged...


Ne vedd magadra! Sokan azt próbálják megmagyarázni, hogy a bizalom egy szép gesztus, amelyet meg kell előlegezned a párodnak, különben nem vagy méltó a kapcsolatra. Nos, ez nem más, mint butaság. A bizalmat valóban meg kell előlegezni, viszont a bizalom nem egy szép gesztus, ami egyik napról a másikra működik. Hosszú idő és végtelen türelem szükséges a kialakulásához. Az, aki azt mondja, hogy rossz ember, aki ezt nem adja meg a párjának automatikusan, az vagy nem járt még senkivel soha, vagy pedig valami emberfeletti lény. Esetleg nagyon is jól tudja, hogy Ő sem különb, és ezért jól esik neki téged bántani.


A másik oldalon a féltékenység az emberi természet része, és akár szerelmi, akár vagyoni kérdésekben gyakran okoz kellemetlenséget. Ugyanakkor, ez része is a monogám kapcsolatrendszernek. Mindenki érez az életében féltékenységet, aki nem teljesen antiszociális.


Ha ezt a két dolgot szembeállítod egymással: bizalom és féltékenység, akkor rájössz, hogy feloldhatatlan az ellentmondás. Ha valóban mindkettő szükséges egy tökéletes kapcsolathoz, akkor nincs tökéletes kapcsolat, hiszen egymást kizárják. Ebből következik, hogy a féltékenység, amit érzel, megindokolható és elfogadható, így tehát van alapod arra, hogy a pároddal megbeszéld. Szerintem ez lenne a legjobb lépés.


Nézzük racionálisan a dolgokat:

- Lesz olyan nő, aki iránt vonzalmat fog érezni a csapatépítőn? Tekintve, hogy sok nő vesz részt az eseményen, valószínű, hogy lesz, akikhez vonzódik.

- Lehet, hogy ki akar majd kezdeni egy munkatársa vele a csapatépítőn? Ez is megeshet.

- Le fog feküdni valakivel, ha valóban olyan szerelmes, mint amilyennek érzed? Nos, ez igen valószínűtlen. Rengeteg ember iránt érzünk szexuális vonzalmat, de igen kevéssel fekszünk le. A legtöbb esetben a hűség, szerelem érzése sokkal erősebb, mint a szexuális vonzalom. Ha valóban olyan rendes a párod, amilyennek leírod, akkor meg pláne.


Összefoglalva: azt el kell fogadnod, hogy nem csak hozzád vonzódik a párod, de azért nyugodt lehetsz, lefeküdni nem fog senki mással, ha ezt ígéri, és őszinte embernek ismered. Ha mégis megtenné, a legrosszabb, amit történhet, hogy véget ér a kapcsolatotok. Ha gondolod, egy könyvet is ajánlok erről. :) Keress meg privátban, ha érdekel.


20/F

2013. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Sztem ilyet senki se mondott h rossz ember
2013. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
47%
joggal féltékeny! ilyen céges dolgokon mindenki dug mindenkivel egy kis pia után! én m.tárasamat ketten dugták egy ilyen céges kiküldetésen egyszerre és mind a két pasinak felesége és gyereke van!
2013. aug. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
akkor te ismersz rossz embereket... anyuék is voltak már céges bulikon, és senki se d*gott senkivel... sőt, én is ott voltam, mert lehetett vinni családtagokat is
2013. aug. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
te fogyatékos ,nem azt mondtam hogy minden céges bulin ez van! de én konkrétan 3 haveromtol hallottam már hasonlot, mint amit én is írtam! lehet ö céges bulijukon nem lesz ilyen, legyen ugy! csak benne van pakliba
2013. aug. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!