Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez baj, hogy iwiw-en még folyamatosan nézegetem a volt barátom adatlapját?

Figyelt kérdés
Nem voltunk sokat együtt kb egy hónapot, de nem tudom elfelejteni. Tudom, ezzel a saját dolgomat nehezítem meg sokkal, mit tegyek, hogy elfelejtsem?
2009. nov. 1. 18:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Már megörültem, hogy Te vagy az. :D
2009. nov. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

1 honap? ugye ez csak vicc????

amugy,nagyon gáz,keress mást!

18/L

2009. nov. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Miértg baj az, hogy bennem egy hónap is ilyen nyomot hagyott? Nagyon összeillettünk de egyéb okok miatt nem járhattunk.
2009. nov. 2. 00:21
 14/17 anonim ***** válasza:

18:54 vagyok

Szerintem egyáltalán nem gáz!!! Bár sokat tudnék neked segíteni és tanácsokat adni .. ugyanis már átéltem ezt... Írj privit, ha szükséged van rá ;)

?/L

2009. nov. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
tapasztalatból mondom hogy gáz....márcsak azért is,mert ezekszerint nem találod a helyed,minden adandó kapcsolatba már az elején reménykedsz és hasonlók...és hidd el,csak pofonnokat fogsz kapni....amugy mellékesen én az exvölegényemmel 1 és és 1 honapja vagyunk külön,de én is rendszeresen nézegetem iwiwét,meg myvipjét...ugyhogy me gtom érteni...de a poén h nem is beszélünk,és neki is meg nekem is van egy másik kapcsolatunk azóta....szval jah
2009. nov. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Valóban Az az igazság, hogy nagyon magányos(nak érzem magamat) mostanában gyakorlatilag "az utcára is úgy megyek ki" hogy majd szembe jön az új barátom, vagy a régi is egymás nyakába borulunk. Gáz mem gáz és tudom, hogy ha így rágörcsölök, nem fog sikerülni semmi új, de nem tudatosan csinálom :S
2009. nov. 3. 14:31
 17/17 anonim ***** válasza:
én is ebben a helyzetben vagyok!!! :(((
2009. nov. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!