Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! Ti milyen ajándéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ti milyen ajándéknak örülnétek a legjobban?

Figyelt kérdés
minnél több választ kapok annál jobb! a bnőm szülinapja lessz és olyanra gondoltam (h nemsokat találkozunk ezért) a szülinapi bulijára csak úgy belépnék....csakhát nem tom mit vigyek....nem tom minek örülne a legjobban...
2009. nov. 1. 20:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
nem hívott meg?akkor már a látványod is feldobja:D
2009. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

hát ez sokban függ hogy mióta vagytok együtt,mennyit szánsz rá és hány évesek vagytok.

Egy nagy csokor rózsától szerintem minden lány elolvadna. Bár nekem elég egy szál is :) szerintem ő is neked fog örülni jobbak nem annak amit viszel :)

2009. nov. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Lépj be szuperman ruhába és kérdezd meg na kit kell megmenteni?
2009. nov. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Vigyél el engem, az én barátnőm örülni szokott nekem, lehet a tied is örülne nekem :D
2009. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
egymás közt 110Km van....és hát nem tudja h hogyan keveredjek oda vlhogy....
2009. nov. 1. 20:20
 6/22 anonim ***** válasza:
57%
De komoly lesz amikor összefutsz az otthoni pasijával :D:D:D
2009. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Superman-es ruha. :D Ez cuki.

Egyébként én is egy csokor virágnak örülnék a legjobban. :) Nem feltétlenül rózsának, az olyan elcsépelt. Valami különlegesebb is lehet, vegyes virágokkal. Esetleg valami pici kis ékszert, szép dobozban, amit a csokorra erősítenek. De azt már tényleg csak akkor, ha belefér anyagilag egy kis plusz. De például egy jó nagy különleges torta is aranyos lehet. :)

Az ajándék végül is bármi lehet, te ismered, nem mi, de szerintem a virágról ne feledkezz meg, még akkor sem, ha csak egy szálat viszel neki!


20/L

2009. nov. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

őrülten szeretjük egymást

szóval nincs otthoni pasija! megértettük egymást?

2009. nov. 1. 20:22
 9/22 anonim ***** válasza:
52%
Ttováltasd magadra a nevét :D
2009. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
értettem
2009. nov. 1. 20:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!